Darius Songaila nugalėtojų gretose buvo tiek rezultatyviausias, tiek naudingiausias
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis
Darius Songaila buvo naudingiausias, o jo vedama Donecko „Donetsk“ (14-14) komanda Ukrainos lygoje iškovojo pergalę. Šalies čempionai namuose 78:70 (20:20, 15:4, 22:18, 21:28) įveikė Kryvoj Rogo „Kryvbas Basket“ (11-17) žaidėjus.

Songaila per 28 minutes pelnė 20 taškų (10/15 dvitaškių), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 2 sykius prasižengė, užsidirbo 1 bloką, 7 kartus suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Lengvą pergalę įsirašė du lietuvius savo gretose turinti Kijevo „Budivelnik“ (21-7) ekipa, kurioje trenerio asistentu dirba Paulius Juodis. Sostinės komanda savo aikštėje 95:65 (21:21, 26:9, 29:14, 19:21) nušlavė Lvovo „Galičina“ (17-11) klubą.

Dainius Šalenga nugalėtojams per 13 minučių pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį pats prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Michailas Anisimovas ant parketo praleido 16 minučių, surinko 11 taškų (4/4 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Apmaudų pralaimėjimą patyrė Čerkasų „Monkeys“ (15-14) ekipa su Tomu Delininkaičiu. Ji išvykoje 87:93 (21:21, 21:15, 18:19, 18:23, 9:15) po pratęsimo turėjo pripažinti Južno „Chimik“ (16-12) krepšininkų pranašumą.

Delininkaitis per 35 minutes pelnė 19 taškų (2/6 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet užsidirbo 1 bloką, 2 sykius prasižengė, 8 kartus suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.