Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderiai „Mažeikiai“ (24-6) iškovojo dar vieną pergalę. Mažeikiškiai svečiuose 84:61 (15:21, 23:17, 28:11, 18:12) su kaupu revanšavosi „Radviliškio-Juodelių“ (11-19) komandai už pralaimėjimą namuose.

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (38:38), tačiau tuomet svečiai iš Mažeikių įjungė aukštesnę pavarą ir trečiajį kėlinį laimėjo 28:11, o rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

„Radviliškis-Juodeliai“: Vitalis Pancerevas 12, Lukas Pipiras 9, Vaidas Trepočka (7 atk. kam.), Rytis Rauktys, Antanas Montrimavičius ir Erikas Kaupaitis po 8.

„Mažeikiai“: Olegas Kojenetsas (7 atk. kam.) 15, Modestas Šidlauskas 13, Andrius Mikutis 12, Eigirdas Žukauskas 11, Osvaldas Mačernis 10, Rokas Giedraitis 9, Arvydas Gydra ir Vytautas Pikalavičius po 6, Evaldas Aniulis 2.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Mažeikiuose kiek netikėtai 73:65 laimėjo Radviliškio komanda.