Įspūdingą trigubą dublį atlikęs Paulas Pierce'as buvo vienas svarbiausių trijų pratęsimų pareikalavusios „Celtics“ komandos pergalės garantų
Nuotr. AFP-Scanpix
Bostono „Celtics“ (27-23) ekipos lyderis Paulas Pierce'as atliko antrąjį trigubą dublį per pastarąsias dvi savaites, o jo vedami „keltai“ po itin atkaklios, trijų pratęsimų pareikalavusios, kovos namie 118:114 (29:19, 21:27, 28:24, 14:22, 7:7, 8:8, 11:7) palaužė Denverio „Nuggets“ (33-19) komandą.

Į pergalę Bostono klubą vedęs Pierce'as pelnė 27 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei pakartojo karjeros NBA asmeninį rekordą.

Penkioliktą sezoną NBA rungtyniaujantis Pierce'as taip pakartojo ir dar vieną asmeninį rekordą – 35-erių veteranas aikštelėje praleido net 54 minutes.

Pastarąjį kartą jis taip ilgai žaidė 2006 m. vasario 15 d., kai pelnė net 50 taškų, tačiau jo ekipa po dviejų pratęsimų 109:113 nusileido Klivlendo „Cavaliers“ klubui.

Šįkart prie aikštės šeimininkų sėkmės itin svariai prisidėjo ir nuo suolo pakilęs Jasonas Terry. Geriausias sezono rungtynes sužaidęs gynėjas pelnė 26 taškus, o iki trečiojo pratęsimo pabaigos likus žaisti pusantros minutės smeigė tritaškį, sukraudamas „Celtics“ 3 taškų pranašumą (116:113).

Per likusį laiką „Nuggets“ dukart netaikliai atakavo iš toli ir suklydo, o aikštės šeimininkai džiaugėsi septintąja pergale paeiliui. „Keltai“ nutraukė 9 iš eilės „Nuggets“ laimėtų rungtynių seriją.

Dar įspūdingiau sužaidė 36 metų veteranas Kevinas Garnettas. Jis pelnė 20 taškų, atkovojo net 18 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

„Tai buvo dviejų lygiaverčių varžovų dvikova. Viena komanda iki šio mačo buvo laimėjusi šešerias rungtynes paeiliui, kita – devynerias, tačiau nė viena nenorėjo nusileisti“, – susitikimą trumpai apibūdino „Celtics“ vyriausiasis treneris Docas Riversas.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 27 (14 atk. kam., 14 rez. perd.), Jasonas Terry 26, Kevinas Garnettas 20 (18 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeffas Greenas 17, Avery Bradley 13.

„Nuggets“: Ty Lawsonas 29 (9 rez. perd.), Danilo Gallinari 18 (10 atk. kam.), Andre Milleris 15 (6 rez. perd.), Kennethas Fariedas 14 (12 atk. kam.), Corey Breweris 13.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visų praėjusios nakties rungtynių rezultatai:

New York Knicks  Los Angeles Clippers 88-102   stat »
 Miami Heat  Los Angeles Lakers 107-97   stat »
 Boston Celtics  Denver Nuggets 118-114   stat »
 Memphis Grizzlies  Minnesota Timberwolves 105-88   stat »
 Orlando Magic  Portland Trail Blazers 110-104   stat »
 Toronto Raptors  New Orleans Hornets 102-89   stat »
 Brooklyn Nets  San Antonio Spurs 86-111   stat »
 Phoenix Suns  Oklahoma Thunder 69-97   stat »
 Sacramento Kings  Houston Rockets 117-111   stat »

Atrinkti (0) Visi (4)
nu bet ir duoda vaizdu senukai(kg and pierce are awesome players),tikri kovotojai.
2013-02-11
taip ir gaunasi , taiklumas pierce 7-20 , klaidos, 5prazangos , 3 gauti blokai...