Kevinas Garnettas pralaimėjo asmeninę dvikovą Byronui Mullensui
Nuotr. Scanpix-Sweden
Per paskutines dvi rungtynių minutes Šarlotės „Bobcats“ (12-39) krepšininkai panaikino keturių taškų deficitą ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją.

NBA autsaideriai namie 94:91 (24:26, 18:22, 33:24, 19:19) palaužė Bostono „Celtics“ (27-24) komandą, kuri laimėjo paskutines septynerias rungtynes paeiliui.

43 minutę „Celtics“ pirmavo 91:87. Tačiau Geraldas Hendersonas pataikė tritaškį, Ramonas Sessionsas ir Kemba Walkeris pelnė po du taškus ir sustabdė Bostono komandą.

„Paskutinės atakos buvo tobulos. Kemba sumetė baudas. Ramonas pataikė, o Geraldo tritaškis buvo tarsi gaivaus oro gurkšnis. Komanda ne tik gerai puolė, bet ir patikimai gynėsi“, – džiaugėsi „Bobcats“ vyriausiasis treneris Mike‘as Dunlapas.

Vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs „Bobcats“ vidurio puolėjas Byronas Mullensas pelnė 25 taškus ir pasiekė karjeros atkovotų kamuolių rekordą – 18.

„Celtics“ ekipos gynėjas Leandro Barbosa trečiajame kėlinyje patyrė kairiojo kelio traumą.

„Bobcats“: Byronas Mullensas 25 (4/5 tritaškių, 18 atk. kam.), Ramonas Sessionsas 19, Kemba Walkeris 18, Geraldas Hendersonas 16.

„Celtics“: Jeffas Greenas 18, Kevinas Garnettas 16 (13 atk. kam.), Paulas Pierce‘as 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jasonas Terry 12.