Bulgarijoje Varnos mieste vykstančiame draugiškame krepšinio turnyre pergalę iškovojo Kroatijos vyrų krepšinio rinktinė. Kroatai 87:79 (21:16, 21:18, 33:16, 12:29) nugalėjo Bulgarijos rinktinę.

Naujasis Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Marko Popovičius nugalėtojams pelnė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias rungtynių krepšininkas. Popovičius per rungtynes pataikė 5 tolimus metimus, o per lemiamą trečiąjį kėlinį jis surinko net 14 taškų. „Žalgirio“ žaidėjas buvo išrinktas naudingiausiu dvikovos krepšininku.

„Esame pasirengė atrankos varžyvoms, – po dvikovos „Crobasket.com“ portalui teigė Popovičius. – Nežaidžiame šimtu procentų, išnaudojame apie 80 procentų galimybių, tačiau pamažu judame į priekį ir tikiu, jog žaisime 2007 metų Europos čempionate“.

Kroatija: Marko Popovičius 20 taškų, Zoranas Planiničius 17, Branimiras Longinas 12, Mario Kasunas 9.

Bulgarija: Filipas Videnovas 18 taškų, Todoras Stoykovas 12, Jordanas Bozovas 11.
Todoras Stoykovas yra geras krepšininkas galėtų jį ar Žalgiris ar lrytas nusipirk abiem šiem klubam praverst tokio lygio žaidėjas
2006-08-23
mantvynis: šiose rungtynėse trečias kėlinys buvo lemiamas, nes jame įvyko lūžis
2006-08-23
"o per lemiamą trečiąjį kėlinį jis surinko net 14 taškų"... nuo kada trecias kelinys tampa lemiamu?lb idomu?!