Ispanijos krepšininkai lieka nepralaimėję ir užsitikrino pirmąją vietą B grupėje. Į antrąją pozicija pretenduoja dvi rinktinės – Angola ir Vokietija, kurios susitiks ketvirtadienį. Likusios trys rinktinės kausis dėl likusio kelialapio į aštuntfinalį.

Ispanija – Angola 93:83 (25:12, 21:24, 19:21, 28:26).

Ispanijos rinktinė iškovojo jau eiline tapusią pergalę pasaulio čempionate. Šį kartą jų aukomis tapo Angolos krepšininkai. Angolos rinktinei tai buvo pirmasis pralaimėjimas pasaulio čempionate. Vis dėlto abi rinktinės dar prieš tai užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Sėkmingai pirmąjį kėlinį sužaidę ispanai susikrovė 13 taškų pranašumą, o vėliau atsipalaidavo ir tiesiog laikė dviženklę persvarą.

Kelis sykius Angolai buvo pavykę priartėti iki 7 taškų, tačiau daugiau nieko Afrikos komandai padaryti nepavyko.

Ispanija: Pau Gasolis 28 (11/16 metimų), Rudy Fernandezas 16, Jorge Garbajosa 15, Janas Carlosas Navarro 12.

Angola: Joaquimas Gomesas 24 (11 atk. kam.), Miguelis Lutonda 18, Antonio Carvalho 12.

Panama – Vokietija 63:81 (15:17, 23:20, 7:26, 18:18).

Du kėlinius priešinęsi Europos vicečempionams, Panamos krepšininkai tarsi sustojo po didžiosios pertraukos. Pralaimėję atkarpą 0:20, jie patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės ir praktiškai nebeturi vilčių patekti į kitą etapą.

Įpusėjus dvikovai priekyje dar buvo Lotynų Amerikos atstovai (38:37), tačiau trečiajame kėlinyje jie daugiau nei 5 minutes nepelnė nė taško, o vokiečiai įmetė 20 ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

Panama: Dioniso Gomezas, Michaelas Hicksas, Jairas Peralta, Rubenas Douglasas ir Kevinas Daley po 9.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 25 (13 atk. kam.), Demondas Greene‘as 12, Svenas Schultze 10.

Naujoji Zelandija – Japonija 60:57 (13:26, 7:12, 16:10, 24:9).

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę Japonijos krepšininkai paskutiniajame ketvirtyje iššvaistė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti Naujosios Zelandijos krepšininkų pranašumą.

Rungtynes šeimininkai pradėjo susikaupę ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo 13 taškų pranašumą. Rungtynėms įpusėjus japonų pranašumas išaugo iki 18 taškų.

Japonijos rinktinės problemos prasidėjo trečiajame ketvirtyje, jie pradėjo fatališkai klysti ir pralaimėję atkarpą 0:12 iki trečiojo kėlinio pabaigos varžovams leido sumažinti savo pranašumą iki 12 taškų.

Paskutiniame kėlinuke Japonija taip ir neatrado savo žaidimo, o Naujosios Zelandijos krepšininkai tuo naudodamiesi vis mažino šeimininkų pranašumą, kol galiausiai kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (60:57).

Japonai turėjo dvi galimybes išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau abu paskutiniai jų mesti tritaškiai metimai tikslo nepasiekė.

Naujoji Zelandija: Pero Cameronas 23, Kirkas Penney 13, Craigas Bradshaw 12 (10 atk. kam.).

Japonija: Takehiko Orimo 14, Tomoo Amino 12.

6 Panamos rinktinė 4 0 4 -92

Siaip ir FIBA.com puslapyje neraso apie joki pratesima,ten raso kad likus losti 4:33 rezas jau buvo 82-71.