Šarūnas Jasikevičius pelnė 14 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Šarūnas Jasikevičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o jo vedama „Barcelona“ (6-1) komanda Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo penktą pergalę iš eilės. Po krepšiais dominavę Ispanijos čempionai F grupės rungtynėse išvykoje 82:77 (20:22, 21:17, 26:14, 15:24) įrodė pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (2-5) krepšininkus.

Jasikevičius aikštelėje praleido 23 minutes, pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balus.

Iki tol geriausią mačą lietuvis buvo sužaidęs lapkričio 30 d., kuomet į Stambulo „Bešiktaš“ ekipos krepšį įmetė 8 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Besibaigiant antrajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (39:39), tačiau „Barcelona“ pelnė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (50:39, 23-ąją min.). Sužaidus tris ketvirčius pranašumas buvo tapęs rekordinis – 67:53.

Prasidėjus lemiamam kėliniui katalonai net keturias minutes negalėjo pelnyti nė taško, bet „Maccabi“ tuo pasinaudoti pernelyg nesugebėjo. Dar švieslentėje rodant tris minutes ispanai buvo priekyje 14 taškų skirtumu (78:64). Visgi žydai spurtavo 16:3 ir sugrąžino į rungtynes intrigą, tačiau „Barcelona“ pergalę įtvirtino du Ante Tomičiaus baudų metimai.

„Maccabi“: Ricky Hickmanas 19, Shawnas Jamesas 16, Devinas Smithas 11, Yogevas Ohayonas 11, Davidas Loganas 8.

„Barcelona“: Ante Tomičius 18, Šarūnas Jasikevičius 14, Juanas Carlosas Navarro 14, Erazemas Lorbekas 7, Pete'as Mickealas 7.

Rungtynių reportažas:

Atrinkti (0) Visi (15)
erikas
Nei vieno tasko Saro neparode,tikreusei nelabai ji myli zurnalistai
2013-02-15
Senis paskutinis - tokiems reikia uzdrausti zaisti!!!
2013-02-15
-1
KLAIPEDA
O KUR ROMANOVO INTERVIU APIE IISKRYPELIU?:)))
2013-02-15
LTUbasketŽalgiris taip pat galėjo būti 2-5, bet pasisekė 3-4. Taigi, ne ką geresnėje vietoje ir mes su tokiu žaidimu.

Tai zalgirio galejo buti ir kokie 5-2 ar net 6-1, jei butu fortuna musu pusej su realu, su pan, su tais paciais turkais, paskutine minute pataike metimus tas zaidejas, kurias mete pro sali visas varzybas.

Jei jau ir siandien butu pralosta 1-2 taskais, tai tada nezinau tikrai prakeiksmas cia turbut lietuviams koks, kad visi tik ir nori vienas kitam gerkles perrezt.
2013-02-15
-1
D. Rose #1Maccabi pradzioj atrode taip galingai, kad galvojau, kad minimum bus top4, bet dabar tai ziaurus ju zaidimas

silpnaiusioj nesilpniausioj, bet uzime pirma vieta ir dabar nesugeba net puses varzybu laimet pradeje taip sezono tai turi daryt isvadas. Zalgiris irgi uzime pirma vieta grupej nors ir zaide vienioh stipriausio jei ne stipsiausiu gruoiu, be paziurek kas daros dabar, patys ciut sugebam laimet.