JAV rinktinė sutiko pirmą rimtą pasipriešinimą planetos čempionate. Tačiau pergalę iškovoję amerikiečiai užsitikrino pirmąją vietą grupėje. Italija, Slovėnija bei Puerto Rikas kovoja dėl antrosios vietos D grupėje.

Kinija – Senegalas 100:83 (24:27, 21:22, 26:19, 29:15)

Rungtynes Kinijos rinktinė pradėjo trimis klaidomis paeiliui bei netaikliu tritaškiu metimu. Per pirmąsias dvi minutes Jono Kazlausko auklėtiniai pelnė vos vieną tašką. Visgi antroje kėlinio pusėje Kinijos rinktinės puolimas po mažu įsibėgėjo, tačiau gynyboje daromos klaidos atitrūkti nuo varžovų neleido.

Rungtynių likimas išsisprendė per kelias pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes, kuomet kinai spurtavo 13:0 ir savo pranašumą padidino iki 17 taškų.

Kinija: Yao Mingas 26 (9 atk. kam.), Zhi Zhi Wangas 19 (9 atk. kam.), Shipengas Wangas 17, Wei Liu 16, Fengas Du 12.

Senegalas: Richardas Aw Julesas 19 (10 atk. kam.), Maleye Ndoye 14, Babacaras Cisse 12, Sitapha Savane'as 10.

Puerto Rikas – Slovėnija 82:90 (17:27, 16:25, 22:15, 27:23)

Slovėnijos krepšininkai sėkmingai sužaidė pirmąją rungtynių pusę ir pavijo Puerto Riką turnyrinėje lentelėje. Abi rinktinės turi po dvi pergales ir vis dar tęsia kovą dėl aukščiausių pozicijų.

Dvikovą su puertorikiečiais slovėnai pradėjo spurtu 11:0 ir nė karto neleido varžovams pirmauti. Puerto Riko krepšininkams priartėti prie oponentų pavyko tik rungtynių pabaigoje.

Puerto Rikas: Carlosas Arroyo 21, Larry Ayuso 20, Peteris Ramosas ir Rickas Apodaca po 10.

Slovėnija: Jaka Lakovičius 24, Beno Udrihas 16, Primožas Brezečas 14, Radoslavas Nesterovičius 12, Boštjanas Nachbaras 10.

Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) – Italija 94:85 (25:19, 11:26, 35:19, 23:21)

JAV rinktinė sutiko didžiausią pasipriešinimą pasaulio čempionate. Trečio kėlinio pradžioje atsilikinėję 36:48, amerikiečiai sugebėjo atsitiesti ir, laimėję ketvirtą kartą iš eilės, užsitikrinti pirmą vietą D grupėje.

Marco Belinelli dėjimas su pražanga trečio ketvirčio viduryje padidino italų pranašumą iki 12 taškų, tačiau tada Carmelo Anthony dar kartą pademonstravo, kad šiuo metu yra įgavęs puikią sportinę formą. Vien per trečią kėlinį jis vienas pelnė tiek taškų, kiek visa italų komanda (19), o po jo tritaškio paskutinę ketvirčio sekundę JAV buvo priekyje 71:64.

Nors italai dar priartėjo (73:70), tačiau amerikiečiai į tai atsakė spurtu 10:2 ir iškovojo sunkią pergalę.

JAV: Carmelo Anthony 35 (8/11 dvit., 5/7 trit.), Dwyane’as Wade’as 26 (10/13 dvit.), Eltonas Brandas 16.

Italija: Marco Belinelli 25, Stefano Mancinelli ir Fabio Di Bella po 12, Matteo Soragna 11.