Dariui Songaila iki dvigubo dublio pritrūko atkovoto kamuolio
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis
Sunkią pergalę Ukrainos pirmenybėse pasiekė Mariupolio „Azovmaš“ (21-8) komanda. Ji savo aikštėje 90:88 (18:24, 24:24, 25:18, 23:22) palaužė „Mikolaiv“ (14-14) krepšininkus.

Simonas Serapinas pralaimėjusiems per 7 minutes pelnė 3 taškus (1/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Tomo Delininkaičio atstovaujamas Čerkasų „Monkeys“ (16-15) klubas namuose 78:71 (22:21, 21:15, 14:16, 21:19) įrodė pranašumą prieš „Donetsk“ (15-15) ekipą, kurios garbę gina Darius Songaila.

Nuo suolo pakilęs Delininkaitis aikštėje praleido 27 minutes, pasižymėjo 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 2 blokus, sykį suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Songaila per 30 minučių pelnė 23 taškus (11/18 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius sukyldo, užsidirbo 1 bloką, 2 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.