Penktadienį Plungėje vykusiose rungtynėse „Olimpas“ nutraukė Vilniaus „Statybos“ 4 pergalių iš eilės seriją. Vilniečiai 72:88 (27:21, 18:20, 9:22, 18:25) turėjo pripažinti „Olimpo“ pranašumą.

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai. Praėjus kiek daugiau nei pusei pirmojo kėlinio Vitalijus Lukša dviem taikliais baudų metimais padidino „Statybos“ persvarą iki 7 (19:12). Sostinės krepšininkai išsaugojo pranašumą iki ketvirčio pabaigos ir laimėjo jį rezultatu 27:21.

Įpusėjus antrajam kėliniui, po Igno Razučio taiklaus tolimo metimo rungtynių šeimininkai išlygino rezultatą (32:32). Tačiau jau kitoje atakoje Darius Tarvydas dvitaškiu metimu grąžino pranašumą „Statybai“, kurį vilniečiai išsaugojo iki antrojo ketvirčio pabaigos. Ilgoji pertrauka prasidėjo sostinės krepšininkams pirmaujant rezultatu 45:41.

Trečiajame kėlinyje „Olimpas“ po ilgos pertraukos susigrąžino pranašumą. Po Juliaus Kazakausko perimto kamuolio ir taiklaus dvitaškio, rungtynių šeimininkai perėmė iniciatyvą (47:49). Ketvirčiui einant į pabaigą „Statybos“ padėtis tik prastėjo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, vilniečiai turėjo jau 8 taškų deficitą (51:59), o dviem taikliais baudų metimais ketvirtį užbaigęs Kazonas padidino skirtumą iki 9 (54:63).

Paskutiniajame kėlinyje „Statybai“ pasivyti varžovų nebepavyko. Nors vilniečiai ketvirčio pradžioje buvo sumažinę skirtumą iki 5 (58:63), tačiau „Olimpas“ atsakė spurtu 9:2 ir įgijo dviženklę persvarą (60:72). Sostinės krepšininkų pastangų pakeisti rungtynių eigą nepakako. Rungtynes Plungėje rezultatu 72:88 laimėjo „Olimpas“.

Nugalėtojams po 18 taškų pelnė Julius Kazakauskas ir Tony McCray (13 atkovotų kamuolių), 13 Mantas Kazonas.

Vilniaus „Statybai“ 16 taškų pelnė Karolis Brusokas, 15 Darius Tarvydas, po 14 Ovidijus Varanauskas ir Tadas Rinkūnas.