Vilniaus „Perlas-MRU“ nepasigailėjo NKL autsaiderių
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis
Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Eriko Kučiausko treniruojami Vilniaus „Perlo“ krepšininkai.

Jonas Elvikis pataikė beveik visus metimus ir pelnė 28 taškus, o jo vedama „Perlo“ (14-18) ekipa šeštadienį išvykoje 111:83 (31:22, 18:13, 37:26, 25:22) nepaliko vilčių Klaipėdos „Naftai-Universitetui“ (5-27).

Per 32 dvikovas Mindaugo Bugio treniruojama uostamiesčio komanda laimėjo tik penkiskart ir užima paskutinę vietą.

Į pergalę „Perlą“ vedė Elvikis. Jis per kiek daugiau nei 23 minutes pelnė 28 taškus (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 11/12 baudų) ir perėmė tris kamuolius.

Antrajame kėlinyje vilniečiai pelnė 13 taškų be atsako, atitrūko 40:22 ir nebeišleido iniciatyvos iš rankų.

„Nafta-Universitetas“ pralaimėjo 13 pastarųjų dvikovų, o pergale pastarąjį kartą džiaugėsi gruodžio viduryje.

„Nafta-Universitetas“: Dainius Žvinklys 27, Tadas Maželis 11, Donatas Norkus 10, Viktoras Chodosovskis 9.

„Perlas-MRU“: Jonas Elvikis 28, Antanas Udras 26 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskas 16, Vytautas Buzas 12, Mantas Virbalas 11, Žydrūnas Stankus 10.