Rokas Giedraitis išgelbėjo „Mažeikius“ (25-7) nuo pralaimėjimo ketvirtajame kėlinyje, tačiau to paties pakartoti per pratęsimą nepavyko.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderiai išvykoje 87:88 (17:18, 21:20, 21:25, 21:17, 7:8) pralaimėjo Joniškio „Delikateso“ (13-19) krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje nuo pralaimėjimo „Mažeikius“ išgelbėjo Giedraitis, kuris paskutinėmis dvikovos sekundėmis pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą.

Po sėkmingo epizodo dvi „Mažeikių“ pražangos prieš finalinę ketvirtojo kėlinio sireną net neleido šeimininkams suspėti atakuoti krepšį.

Tačiau pranašumą „Delikatesas“ įrodė per pratęsimą.

Pirmavę šeimininkai galėjo sulaukti dar vieno Giedraičio dūrio. Paskutinė dvikovos ataka priklausė svečiams, bet lemiamas Giedraičio dvitaškis tikslo nepasiekė.

„Mažeikiai“ rungtynėse vertėsi be penktadienį traumą patyrusio Modesto Šidlausko.

Nors „Mažeikiai“ demonstravo komandinį žaidimą (24 rez. perd. prieš 14), jiems koją kyšo klaidos (19 prieš 13).

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 24, Mantas Pukinskas 19 (8 atk. kam.), Paulius Klemas 18, Aivaras Kvedaravičius 13.

„Mažeikiai“: Rokas Giedraitis 25, Osvaldas Mačernis 19 (8 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 15 (9 rez. perd.), Alehas Kojenetsas 10.

2013-02-17
Geriau jau visi jauni zaidejai zaidzia nkl negu sedi lkl ar ispanijos 2 lygoj ant suolelio..
2013-02-16
+1
opa
Bleha jus ar as tiek mestumet nkl kiek jis irgi ne ka prasciau sumestume tu tasku kai zaidejas meta po 20 metimu per rungtynes iprasta kad jis imes pastoviai po 20tasku cia normalu, tai nekelkit jo labai i aukstumas
2013-02-16
+1
Nesuprantu, kodėl kai kurie "važiuoja" ant Roko, sakyčiau dabar jis yra 4-5 pagal pajėgumą savo kartos žaidėjas, stipriai patobulėjęs nuo rinktinės laikų...
aaa
"Jeigu Rokas būtų tikrai geras, tai Mažeikiuose neloštų" geras argumentas :D tipo jaunas zaidejas iskarto turi zaisti superklubuose? tai kaip jam atsiskleisti, kad pastebetu?
2013-02-16
-1
touch down
na giedraicio rodikliai tikrai ispudingi. pries savaite 35 taskai dabar 25, butu idomu pamatyti rungtynes kaip atrodo aiksteje. jam dar tik 20 metu tad visos galimybes kilti aukstai, laukiam kita sezona jo lkl
2013-02-16
+1
-
Taikli ranka tikrai ne viskas ką turi Giedraitis, atletiškumas, greitis, gera gynyba... Mažeikiai geras pasirinkimas jam, nors galėtų ir LKL'e žaist, Rokas tiesiog nieko neforsuoja ir nuosekliai tobulėja. Kitą sezoną jo tikrai norės ne vienas klubas