Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai iškovojo įtikinamą pergalę
Nuotr. ITAR-TASS-Scanpix
Dramatišką pergalę Ukrainos čempionate iškovojo Čerkasų „Monkeys“ (17-15) komanda. Ji savo aikštėje 68:67 (17:24, 15:16, 14:16, 22:11) palaužė Audriaus Prakuraičio  treniruojamą Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (11-19) klubą.

Tomas Delininkaitis nugalėtojams per 26 minutes pelnė 8 taškus (0/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Pirmenybių lyderė Kijevo „Budivelnyk“ (23-7) ekipa svečiuose 75:68 (24:16, 15:23, 16:13, 20:16) įveikė Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (19-12) krepšininkus.

Michailas Anisimovas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Kitas „Budivelnyk“ lietuvis Dainius Šalenga ant parketo praleido 19 minučių, pelnė 10 taškų (3/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Įtikinamą pergalę pasiekė Dniepropetrovsko „Dnipro“ (11-19) klubas. Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai 84:59 (21:20, 16:16, 18:8, 29:15) pranoko Kijevo „Kiev“ (6-25) žaidėjus.