Ernestas Ežerskis suklydo net 8 kartus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Aštuntą pralaimėjimą iš eilės Švedijos pirmenybėse patyrė Ronaldo Rutkausko atstovaujama Stokholmo „Eagles“ (5-23) komanda, išvykoje 76:88 (22:29, 18:15, 19:24, 17:20) nusileidusi Solnos „Vikings“ (19-10) krepšininkams.

Starto penkete mačą pradėjęs Rutkauskas per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Ostersundo „Jamtland“ (7-22) ekipai, kurios garbę gina Ernestas Ežerskis. Ji svečiuose 90:108 (20:30, 27:29, 20:23, 23:26) turėjo pripažinti Sundsvalio „Dragons“ (25-4) žaidėjų pranašumą.

Ežerskis per 22 minutes pelnė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė, 8 kartus suklydo bei surinko -8 naudingumo balus.

„Eagles“ turnyro lentelėje užima priešpaskutinę – vienuoliktą vietą, o „Jamtland“ žengia devinta.