Joe Johnsonas ir C.J. Watsonas džiaugiasi pergale
Nuotr. AP-Scanpix
Joe Johnsono metimas iš pradžių suteikė galimybę Bruklino „Nets“ (32-22) komandai žaisti pratęsimą, o po penkių minučių jo dvitaškis atnešė ir pergalę.

P.J. Carlesimo treniruojama ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 113:111 (31:24, 30:27, 19:30, 25:24, 8:6) po 53 minučių kovos palaužė Milvokio „Bucks“ (26-26) ekipą.

Po šios pergalės nutrūko trylikos „Nets“ pralaimėjimų serija Milvokio ekipai. Paskutinį kartą Bruklino komanda prieš „Bucks“ buvo laimėjusi 2009 m. vasario 4 d. (99:85).

Pirmąjį kartą „Nets“ pergalę iš „Bucks“ rankų atėmė skaičiuojant paskutines sekundes ketvirtame kėlinyje, kuomet svečiai turėjo 3 taškų pranašumą (105:102). Deronas Williamsas perdavė kamuolį po užtvaros nuo varžovo atsiplėšusiam Johnsonui, kuris net nespėjęs nusitaikyti pataikė iš toli.

Pratęsimą šeimininkai pradėjo tolimu šūviu, tačiau netrukus įkrito į duobę ir beveik keturias minutes negalėjo pelnyti nė taško. Milvokio ekipa tuo pasinaudoti pernelyg nesugebėjo ir susikrovė tik kuklią 3 taškų persvarą (111:108).

„Nets“ taškų badą dar vienu tritaškiu nutraukė Keithas Bogansas bei išlygino rezultatą (111:111). Šį kartą buvo įstrigęs „Bucks“ puolimas, kuomet svečiai tris minutes nepasižymėjo taškais. Pergalę išplėšė Johnsonas, nepalikęs varžovams laiko atsakymui.

„Tai neįtikėtinas jausmas, – po mačo teigė Johnsonas. – Nepriklausomai nuo situacijos, ar tai reguliarusis sezonas, ar atkrintamosios, tai visada bus nuostabus jausmas.“

„Joe Johnsonas pataikė sudėtingus metimus. Tai nebuvo keista, jog „Nets“ žaidė per jį. Žinojome, kad jie ieškos Johnsono. Lucas kietai gynėsi prieš jį, bet Joe tiesiog pataikė puikius metimus“, – Johnsoną gyrė ir „Bucks“ vyriausiasis treneris Jimas Boylanas.

Šį sezoną „Nets“ laimėjo visas penkias rungtynes, kuriose prireikė žaisti pratęsimą, o iš viso triumfavo jau dešimt tokių mačų iš eilės. Tai ketvirta pagal dydį serija visoje NBA istorijoje.

„Nets“: Joe Johnsonas 24, Brookas Lopezas 19 (9 atk. kam.), Deronas Williamsas 19 (9 rez. perd., 6 kld.), Andray Blatche 14, C.J. Watsonas 11, Keithas Bogansas 9.

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 34, Ersanas Ilyasova 21 (9 atk. kam.), Monta Ellisas 18 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Larry Sandersas 14 (8 atk. kam., 6 blk.), Lucas Mbah a Moute 9.

Jau rytoj šios komandos vėl susitiks, tik šį kartą varžysis Milvokio arenoje.