Joe Inglesas buvo vienas rezultatyviausių „Barcelonos“ ekipos krepšininkų
Nuotr. AFP – Scanpix
Eurolygos „Top 16“ etapo aštuntojo turo F grupės rungtynėse „Barcelona“ (7-1) su Šarūnu Jasikevičiumi išvykoje 99:60 (23:13, 27:6, 26:21, 23:20) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-6) komandą.

Visas problemas svečiai iš Ispanijos išsprendė dar iki ilgosios pertraukos – sužaidus du kėlinius Barselonos krepšininkai pirmavo
50:19.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir vėliau – vos 33 proc. taiklumu (19/57) dvitaškius metę šeimininkai nesugebėjo laimėti nei vieno mačo ketvirčio. „Barcelona“ varžovus pranoko pagal visus statistinius žaidimo komponentus. Svečiai įspūdingai dominavo po krepšiais ir kovoje dėl atšokusių kamuolių turkus įveikė 49-32.

Jasikevičius aikštėje praleido 12 min., per kurias pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo. Lietuvio sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

„Barcelona“: Pete‘as Mickaelas 17, Marcelinho Huertas, Joe Inglesas ir Ante Tomičius po 14.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius, 18 Bo McCalebbas 17 (7/13 dvitaškių), Kaya Pekeris 9, Ilkanas Karamanas 7.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi ketvirtadienio rezultatai:

Ketv. Kauno Žalgiris Atėnų Panathinaikos 73-78 stat »
  Bambergo Brose Baskets Malagos Unicaja 65-68 stat »
  Tel Avivo Maccabi Sienos Montepaschi 92-61 stat »
  Stambulo Fenerbahce Ulker Barselonos FC Barcelona 60-99 stat »

arturasssss
kas cisa per graudu nesuprantu. juk negeda pralaimeti busimiems eurolygos cemp[ionams