Edgaras Stanionis prametė 9 tritaškius, tačiau vis tiek buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vilniaus „Statybos“ (20-13) komanda penktadienį Šakiuose vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 66:74 (16:19, 12:23, 18:9, 20:23) pralaimėjo savo didžiausiai konkurentei turnyro lentelėje – „Zanavyko“ ekipai.

Pirmoji rungtynių pusė baigėsi vilniečiams pralaimint 28:42. Trečiojo kėlinio pradžia buvo ypač nerezultatyvi. Praėjus daugiau nei 3 minutėms, ketvirčio rezultatas buvo vos 2:1 „Statybos“ naudai. Vis dėlto, pirmieji ledus pralaužė „Zanavyko“ krepšininkai, kurie kėliniui įpusėjant įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (30:48).

Tačiau vilniečiai nepalūžo ir surengė spurtą 10:0, po kurio skirtumas sumažėjo iki vienženklio (40:48). Po trijų kėlinių „Statyba“ turėjo 5 taškų deficitą (46:51).

Ketvirtajame kėlinyje „Zanavykas“ greitai atstatė dviženklę persvarą (46:56). Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, vilniečiai vėl sumažino skirtumą iki 5 (60:65). Tačiau rungtynių šeimininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir vėl atitrūko (60:69), tik šįkart – visam laikui.

„Zanavykas“: Edgaras Stanionis 20 (2/11 trit., 7 išpr. praž.), Vilius Šumskis 18 (9 atk. kam.), Regimantas Ostreika 10, Liudas Valantinas 8 (0/3 trit.).

„Statyba“: Tadas Rinkūnas 21, Karolis Brusokas 15, Ovidijus Varanauskas 12 (0/4 trit.), Darius Tarvydas 8 (10 atk. kam., 0/3 dvit.).

na jo
Budzinauskui esant,tai tas mokejo Regina apramint ir sutelkt komanda.O dabar regina tik staugia vaidindamas ar kas i ji ziuri,artistas.Ir tik Tarvyda visa laika uz ausu tempia,savo numyletini.Ziauriai,tas Regina elgias
2013-02-23
2013-02-23
+1
Statybininkas
Statybai reikia žutbūt kitam sezonui naujo centro, nes Lukša neturi jokio supratimo apie gynyba. Kiek varžybu, teik priešininkų centrai po 20 tšk. sumeta.