Paulas Pierce'as pratęsime buvo sunkiai sulaikomas
Nuotr. AP – Scanpix
Prametęs metimą, galėjusį lemti pergalę ketvirto kėlinio pabaigoje, Paulas Pierce'as pasistengė ištaisyti savo kaltę pratęsimą. Per papildomą penkių minučių atkarpą Bostono „Celtics“ (30-27) veteranas pelnė 7 taškus, o jo ekipa svečiuose 110:107 (28:26, 20:27, 32:19, 17:25, 13:10) nugalėjo Jutos „Jazz“ (31-26).

Išvykoje žaisdami penktą kartą per septynias dienas, „Celtics“ ketvirtajame kėlinyje iššvaistė turėtą persvarą. „Jazz“ gynėjas Alecas Burksas iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių išlygino rezultatą (97:97), o Pierce'o dvitaškis aidint sirenai skriejo pro šalį.

Pratęsime „Jazz“ pirmavo 101:99, tačiau tada Pierce'as pataikė tritaškį, pridėjo du dvitaškius iš eilės ir „Celtics“ jau buvo priekyje 106:101.

„Jazz“ dar priartėjo ir besibaigiant pratęsimui turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau Randy Foye tritaškis aidint sirenai net nelietė lanko.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 26, Paulas Millsapas 16, Alas Jeffersonas (11 atk. kam.) ir Marvinas Williamsas po 15.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 26, Avery Bradley 18, Brandonas Bassas 15, Courtney Lee ir Jasonas Terry po 14, Kevinas Garnettas 13 (10 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Utah Jazz Boston Celtics 107-110 stat »
Denver Nuggets Los Angeles Lakers 119-108 stat »
Detroit Pistons Atlanta Hawks 103-114 stat »
Toronto Raptors Washington Wizards 84-90 stat »

Atrinkti (0) Visi (3)
2013-02-26
-5
o dar norejo iskeist Paula, varo dar geriau nei jaunimas, o dar ir Garnetas pradejo zaist geriau, kamuolius nusijimineja ir taskus renka sau lengvai.
2013-02-26
+1
Tomas
Pas jazz komanda gerai varo Hayward jau ne pirmas rungtynes yra rezultatyviausias saunuolis.