Nepaisant neseniai patirtos traumos Katie Douglas vėl kovojo krepšinio aikštėje, tačiau jo pasirodymo nepakako, kad Konektikuto „Sun“ iškoptų į NBA finalą. Lemiamas Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes „Sun“ pralaimėjo triuškinančiu skirtumu.

Pirmas serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Sun“ pralaimėjo namie. Tačiau per antras rungtynes prie „Sun“ komandos prisijungė Douglas ir jos ekipa sugebėjo atsitiesti bei išvykoje švęsti pergalę. Vis dėlto per lemiamas rungtynes Konektikuto klubas turėjo pripažinti Detroito „Shock“ pranašumą 55:79 (18:23, 19:23, 8:17, 10:16).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo per trečiąjį kėlinį. Po dviejų ketvirčių 46:37 pirmavusi „Shock“ spurtavo 14:6, atitrūko 60:43 ir nugalėtojas abejonių nekėlė.

Konektikuto komandai Douglas per 28 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/9 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Moterų NBA finale Detroito krepšininkės kausis su čempionių titulą ginančia Sakramento „Monarchs“ ekipa. Finalo serija iki dviejų pergalių prasidės trečiadienį.