Sauliaus Raziulio komanda neprasimušė į Estijos čempionato pusfinalį. Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Rakverės "Palliklubi" ekipa namuose 68:71 (14:19, 20:11, 15:17, 19:24) nusileido Talino "Kalev" komandai ir pralaimėjo seriją iki dviejų pergalių 1–2.

Likus minutei ir 5 sekundėms, Priitas Lokutshievitski sumažino "Palliklubi" deficitą iki minimumo – 68:69. Tris kartus vienos atakos metu krepšį atakavo "Kalev" ekipa, tačiau metimai tikslo nepasiekė.

Tuo pasinaudoti šeimininkai nesugebėjo. Vidurio puolėjas Jermaine'as Greenas prametė dvitaškį likus 7 sekundėms. Du taškus baudos metimais surinkę svečiai padidino atotrūkį iki trijų taškų. Aidint sirenai J.Greenas metė iš toli, tačiau pro šalį.

S.Raziulis buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. Jis per 37 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 4/5, baudos 3/4). Lietuvis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo net 8 kartus.

"Palliklubi" ekipoje dar pasižymėjo P.Lokutshievski, kuris pelnė 17 taškų, 14 surinko Ardo Armpalu (14 atkovotų kamuolių).

Jau aiškūs trys Estijos čempionato pusfinalio dalyviai. Į jį pateko serijas 2–0 laimėjusios Tartu "Rock" ir Talino "Ehitustooriist" ekipos bei 2–1 varžovą palaužusi "Kalev" komanda.