Deronas Williamsas buvo neabejotinas „Nets“ lyderis mače su „Hornets“
Nuotr. Reuters-Scanpix
Po skaudžios nesėkmės mače su Memfio „Grizzlies“ ekipa, Deronas Williamsas nenorėjo leisti, jog tas pats nutiktų ir praėjusios nakties susitikime su Naujojo Orleano „Hornets“ (20-38) klubu.

Įžaidėjas pelnė 11 taškų per paskutines 1:24 minutes, o jo vedama Bruklino „Nets“ (34-24) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 101:97 (31:20, 26:21, 16:24, 28:32) palaužė „Hornets“ krepšininkus.

Po Robino Lopezo baudų ketvirtame kėlinyje komandas teskyrė 6 taškai (84:90, 47-ąją min.), tačiau netrukus iniciatyvos ėmėsi Williamsas. Atakų organizatorius smeigė tritaškį, pridėjo dvitaškį, pataikė šešias baudas iš tiek pat galimų ir įtvirtino „Nets“ pergalę.

„Jis sužaidė puikias rungtynes. Štai kodėl jis yra vadinamas žvaigžde, – pareiškė „Nets“ vyriausiasis treneris P.J. Carlesimo. – Kai Williamsas taip žaidžia, mus nugalėti yra sunku.“

Pagrindinis „Nets“ ginklas šiame susitikime buvo tolimi metimai. Bruklino komanda pataikė 12 tritaškių iš 20 bandymų (60 proc.), kuomet varžovai iš toli atakavo tik 36 proc. tikslumu (5/14 trit.).

Williamsas norėjo išpirkti savo kaltę už praėjusį mačą su „Grizzlies“, kuomet per paskutines šešias rungtynių minutes jis nepelnė nė taško, o „Nets“ pralaimėjo 72:76.

„Hornets“: Greivisas Vasquezas 20 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Robinas Lopezas 14, Ryanas Andersonas 13, Ericas Gordonas 10.

„Nets“: Deronas Williamsas 33 (8 rez. perd.), Brookas Lopezas 20 (4 blk.), Keithas Bogansas 12 (3/3 trit.), C.J. Watsonas 10.