Masalskis: Romanovas oficialiai paliko „Žalgirio“ klubą

2013-02-28 12:05
Paulius Garkauskas, delfi.lt

Kauno „Žalgirio“ klubas nebepriklauso verslininkui Vladimirui Romanovui
Kauno „Žalgirio“ klubas nebepriklauso verslininkui Vladimirui Romanovui
Nuotr. Darius Zelenkevičius
Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis patvirtino, kad iki šiol klubą valdęs verslininkas Vladimiras Romanovas oficialiai paliko Lietuvos čempionų ekipą, rašo delfi.lt. Masalskio teigimu, nuo šiol „Žalgiris“ pasirengęs priimti visus norinčius perimti komandą.

„Žalgirio“ sirgaliai prieštaringai vertino buvusį klubo savininką

„Galiu oficialiai pranešti, kad visose valdymo įmonėse, kurios susijusios su „Žalgiriu“, Vladimiras Romanovas parašė atsisakymą su oficialiu parašu. Jei jis norės ir turės galimybių galės paremti komandą kaip paprastas rėmėjas, bet šiuo metu jis komandos tikrai neremia“, – teigė Masalskis.

Teigiama, kad klubo akcijos bent kol kas bus perduotos „Žalgirio“ veteranams. Tuo metu Kauno klubas laukia galimų investuotojų.

„Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus tvarkomi dokumentai. Tarp kandidatų perimti akcijas esu aš, yra Anatolijus Čiupkovas, yra Modestas Paulauskas. Tai šituos reikalus greičiausiai sutvarkys per tam tikrą laiką ir dabar galima oficialiai pareikšti, kad visi, kas nori, visi verslininkai gali ateiti į klubą ir perimti valdymą. Komanda laukia tokių žmonių, kurie prisidės ir ateis, nes situacija yra sudėtinga. Yra grasinantys agentų laiškai, kurie ateina, dar bandome situaciją raminti, bet situacija nuolat kaista“, – delfi.lt tvirtino Masalskis.

„Žalgirio“ sporto direktorius neigė informaciją, kad algų nesulaukia tik lietuviai krepšininkai. Pasak Masalskio, atlyginimų negauna visi iki vieno žalgiriečio.


Rodyti komentarus
Atrinkti (2) Visi (70)
kaip čia dabar gaunasi? Skaičiau, kad Guoga sako, jog Masalskis ir Paulauskas yra Romanovo draugai. Paskui skaičiau, kad Guoga visą padėtį Žalgiryje sužino iš savo draugo Paulausko... Tai kurio Paulausko (daugeliui, aišku, jis net ne legenda, bet, tik išskyrus Sabą, jis yra (čia reikėtų įdėti "kol kas") pati didžiausia Žalgirio legenda) dabar turi Žalgiryje nelikti - to, kuris Romanovo draugas ar to, kuris Guogos draugas?
2013-03-01
+1
Atsakyti
Kiek suprastu is straipsnio,niekas dar nieko nepaliko ir nieko nesutvarke.Kaip sake Guoga,M.Paulauskas jokiu akciju neturi...„Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus tvarkomi dokumentai. Tarp kandidatų perimti akcijas esu aš, yra Anatolijus Čiupkovas, yra Modestas Paulauskas. - See more at: http://www.basketnews.lt/news-59640-masa...
2013-03-01
+7
Atsakyti
Bet negaliu, lopai, dauguma varote ant Guogos. Iš kur tiek negatyvo. Pažiūrėsim ką vėliau sakysit, kai Guoga rimtai užsiims Žalgirio reikalais. Kai ištrauks su kitais už ausų iš balos...
2013-03-01
+2
Atsakyti
lozasmakaronus kabina konkreciai arba Masalskis arba Guoga arba vienas ir kitas.


sutinku su tavim :D o siaip tai tas pats guoga sake , kolir romka ir masalskis nepaliks klubo, tai pinigu zalgiris nematys!!! :P dar masalskis kol kas nepasisalino :D
2013-03-01
Atsakyti
As dar karta klausiu.:D

KUr oficialiai yra surasytos Kauno Zalgirio skolos?NEs as apie tai tik is lryto chlapciuko kliedejimu girdejau(apie patikimus saltinius).Nu ir aisku pabublikavo visi kiti susije su Vainasku klanu.
2013-03-01
Atsakyti
CBR
19gaga99Bet kai raudonpadliniai isisiubavo, taip tai sedejo uodegas pabruke, ju gi didziavyriai nuo visu siek tiek rimtesniu komandu i kupra gauna, o dabar gaideliai kad kudakuot pradejo...


tu geriau patylek, savo sudus greit pamirsti, temose apie Ryta pats daugiausia ir kliedi.
2013-03-01
Atsakyti
makaronus kabina konkreciai arba Masalskis arba Guoga arba vienas ir kitas.
2013-03-01
-1
Atsakyti
DangisVladimiras Romanovas parašė atsisakymą su oficialiu parašu. Jei jis norės ir turės galimybių galės paremti komandą kaip paprastas rėmėjas, bet šiuo metu jis komandos tikrai neremia - "gelbetojas" neberemia komandos? isko komanda laikosi?


kaip is ko? dabartiniu momentu iis pazadu.
2013-03-01
Atsakyti
oficialiai paliko ,o realiai valdys per Masalski.
2013-03-01
-3
Atsakyti
Svetimasar jus pabludot? koks pointas tam Guogai remt Zalgiry? Juk jis kartoznykas, o ne joks krepsinio gerbejas. Jam yra vienas tiklsas - pasipelnyt, daryt verlsa, reklamuotis. Jam nera jokio pointo kas menesi metyt pinigus atlyginimams ir is to negaut naudos. Taip kad Guoga pamirskit.


Mažuli, jei kas nors ir moka prarasti krūvą pinigų ir dėl to nesinervuoti, tai kartiožnykai. Manau jam jokių problemų nebūtų duoti kelis milijonus jei jis žinotų, kad iš to bus reali nauda klubui. Vat Romka visiškai priešingas variantas - iš bet ko bandė spausti pinigą, kol patį prispaudė.
2013-03-01
Atsakyti
Vladimiras Romanovas parašė atsisakymą su oficialiu parašu. Jei jis norės ir turės galimybių galės paremti komandą kaip paprastas rėmėjas, bet šiuo metu jis komandos tikrai neremia - "gelbetojas" neberemia komandos? isko komanda laikosi?
2013-03-01
Atsakyti
ar jus pabludot? koks pointas tam Guogai remt Zalgiry? Juk jis kartoznykas, o ne joks krepsinio gerbejas. Jam yra vienas tiklsas - pasipelnyt, daryt verlsa, reklamuotis. Jam nera jokio pointo kas menesi metyt pinigus atlyginimams ir is to negaut naudos. Taip kad Guoga pamirskit.
2013-03-01
-4
Atsakyti
forgotŠulerio planas aiškus,visiškai išstumti romką iš Žalgirio,perimti areną.Ir visa tai padaryti nemokant nė lito ir neapsiimant jokios atsakomybės ar tiksliau sakant atsakomybę perkraunant ant kitų.Žiūrėk akcijas jau savivaldybei ir Sabui kiša.Bet čia dar nieko.Aišku ,kad už viso šito reikalo kyšo ir Gedvydo ausys.Nenustebčiau jei perėmus valdymą ,dėl didelių skolų ją bus nuspręsta subankrotinti ir viską pradėti iš naujo prarandant eurolygos licenziją.Arba dėl pamatuoto Barščio ir co dosnumo ją akivaizdžiai susiplninti, paliekant 10-15 milijonų biudžetą taip įnešant intrigos lkl finalams ir taip dovanojant lrytui vietą eurolygoje.Nes neįmanoma remti rytą, palaikyti gerus santykius su vainausku ir valdyti Žalgirį (linkint jam gero) tuo pačiu metu.Įdomus ir Guogos argumentai.Žmonės jau tiek nustekenti žiniasklaidos,kad patikėjo esą išlaisvinti nuo blogojo Romanovo.Guoga kritikuoja jo valdymą.Bet kad prie jo ir biudžetas kosminis buvo ir jaunimas augo,trenerį pirmą gera lietuvoje pamatėm ir legionieriai geri buvo ir Lietuviai pagaliau lietuvon sugrįžo kaip ir pergalės Eurolygoje beje.Taip ir kyla klausimas ką guoga mano galįs padaryti geriau.Ogi nieko,nulis iš tavęs.


tai gal tu toks ahujenas paremk zalgiri . matai kad komanda jau skesta, gresia isvis bankrotas , o tokie kaip tu matai pasirodo rinktusi tarp remeju
2013-03-01
-4
Atsakyti
Šulerio planas aiškus,visiškai išstumti romką iš Žalgirio,perimti areną.Ir visa tai padaryti nemokant nė lito ir neapsiimant jokios atsakomybės ar tiksliau sakant atsakomybę perkraunant ant kitų.Žiūrėk akcijas jau savivaldybei ir Sabui kiša.

Bet čia dar nieko.Aišku ,kad už viso šito reikalo kyšo ir Gedvydo ausys.Nenustebčiau jei perėmus valdymą ,dėl didelių skolų ją bus nuspręsta subankrotinti ir viską pradėti iš naujo prarandant eurolygos licenziją.Arba dėl pamatuoto Barščio ir co dosnumo ją akivaizdžiai susiplninti, paliekant 10-15 milijonų biudžetą taip įnešant intrigos lkl finalams ir taip dovanojant lrytui vietą eurolygoje.

Nes neįmanoma remti rytą, palaikyti gerus santykius su vainausku ir valdyti Žalgirį (linkint jam gero) tuo pačiu metu.

Įdomus ir Guogos argumentai.Žmonės jau tiek nustekenti žiniasklaidos,kad patikėjo esą išlaisvinti nuo blogojo Romanovo.Guoga kritikuoja jo valdymą.Bet kad prie jo ir biudžetas kosminis buvo ir jaunimas augo,trenerį pirmą gera lietuvoje pamatėm ir legionieriai geri buvo ir Lietuviai pagaliau lietuvon sugrįžo kaip ir pergalės Eurolygoje beje.Taip ir kyla klausimas ką guoga mano galįs padaryti geriau.Ogi nieko,nulis iš tavęs.
2013-03-01
-1
Atsakyti
Vieną dieną tikiuosi, kad tėvynės vaikai pradės žvelgt plačiau nei Žal ar LR o čia cituoju savo mintis iš kito portalo:

1. Mielas, Antanai, kur tu buvai anksčiau kaip Žalgiris merdėjo, OK tau nebuvo įdomus krepšinis, jei jis tau išvis įdomus (reklama daro savo), tebūnie.

2. Tu teigei apie rėmėjus kaip Lietuvos Geležinkeliai arba TopSport, kurie ir taip šiuo metu puikuojasi ant komandos marškinėlių.

3. Sakei, kad Barštys su Matijošaičiu kartu nori remti komandą... Gal ir nori.. Tik tiek, kad jie vienas kitą užmušt nori, tai kažkaip juokingai skamba :D

4. Tavo dar anksčiau išvardinti rėmėjai IKI ir Maxima, tai taspats, kas 5-iese dalintis vieną alaus bonką, nei šis nei tas, o dar kaip įmonės vienos geriausių draugių, "tai tikrai realus variantas".

Taip, kad p.Guoga, jei norite remti Žalgirį - remkite, ačiū už tai, bet netriochlink vien dėl to, kad gautum savanudiškos naudos.
2013-03-01
-2
Atsakyti
tarpusavio neapykanta ir durnumas baigia pasiekti apogėjų... Iš karto visų komentarų net perskaityt nesugebėjau, nes kantrybės pritrūkau... Ir svarbiausia, kad nesuprantu kurių čia daugiau - kvailių ar nesuaugusių dar?
2013-02-28
+1
Atsakyti
Idomu Romke uz Zalgirio veteranus vis dar los ar jau nebelos? Arba jau matyt jo vieta komandoj uzims koks kitas veikejas verslininksciutis
2013-02-28
Atsakyti
Bet kai raudonpadliniai isisiubavo, taip tai sedejo uodegas pabruke, ju gi didziavyriai nuo visu siek tiek rimtesniu komandu i kupra gauna, o dabar gaideliai kad kudakuot pradejo...
2013-02-28
+3
Atsakyti
Tomas123Susideginknu ka guoga laukiam taves ir verslininku apie kuriuos snekejai. vieno as nesuprantu 37 milijonai budzetas o algu niekas negauna paaiskinkit kas norsKoks dar 37 milijonų biudžetas? Visas biudžetas yra -25 milijonai (MINUS!). Vadinasi kitą sezoną norint surinkti panašaus pajėgumo komandą reikės surinkti ~60 milijonų biudžetą (dalis - skoloms). Manot Maxima ir Guoga duos 60 limonų laisva ranka? Tikrasis žalgiris grįžta (0-16).


Neskleisk ereziju, 16-1, gi kazkada laimejo tas tavo projektelis pries Zalgiri, bet jau laaaaabai senai...
2013-02-28
+8
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.