Argentinos vyrų krepšinio rinktinė tapo Ispanijos krepšininkų varžove pasaulio čempionato pusfinalyje. Tai paaiškėjo po to, kai Pietų Amerikos atstovai ketvirtfinalyje be vargo 83:58 (25:16, 18:7, 32:17, 8:18) sutriuškino turkus. Pastarieji bus lietuvių varžovais rungtynėse dėl 5-8 vietų.

Olimpiniai čempionai jau nuo pirmųjų mačo akimirkų neturėjo problemų su jauna turkų komanda. Taikliai atakuodami iš visų aikštės vietų, argentiniečiai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 14:3 ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 20 taškų pranašumą (43:23). Po didžiosios pertraukos šis skirtumas tik dar labiau išaugo.

Argentinos rinktinės treneris Sergio Hernandezas leido pasireikšti visiems savo žaidėjams – ilgiausiai rungtyniavęs Fabricio Oberto aikštėje išbuvo vos 24 minutes, o taškų nepelnė vos trys krepšininkai.

Argentina: Andresas Nocioni 21 taškas (18 minučių), Carlosas Delfino 14, Luisas Scola 13, Fabricio Oberto 10.

Turkija: Cenkas Akyolis 11, Serkanas Erdoganas 10.

Pusfinaliai prasidės rugsėjo pirmąją, penktadienį, o mačai dėl 5-8 vietų – ketvirtadienį.