Vloclaveko "Anwil" – pusiaukelėje į Lenkijos čempionato finalą. Antrose pusfinalio rungtynėse šeštadienį Vloclaveko klubas namuose 85:83 (22:22, 24:16, 23:20, 16:25) palaužė Varšuvos "Polonia Warbud" klubą.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2–0. Pirmasis mačas, taip pat vykęs Vloclaveke, baigėsi "Anwil" pergale 90:75.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose įgiję 9 taškų pranašumą, "Anwil" krepšininkai išlaikė jį iki rungtynių pabaigos. Nors ir bandė vytis oponentus, svečiams to padaryti nepavyko.

Rezultatyviausias tarp lietuvių "Anwil" ekipoje vėl buvo Gintaras Kadžiulis. Gynėjas per 22 minutes surinko 10 taškų (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 2/4), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Nagys per 15 minučių nepasižymėjo (dvitaškiai 0/4, baudos 0/2), bet 6 kartus atkovojo kamuolį. Kęstutis Marčiulionis aikštėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo legionieriai. Amerikietis Joe Crispinas surinko 26 taškus, o po 12 pridėjo serbas Dušanas Jeličius bei graikas Draganas Vukčevičius.

Varšuvos komandoje rezultatyviausiai žaidė Ericas Elliotas. Jis surinko 25 taškus (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 4/10, baudos 5/8) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitos dvi šios poros rungtynės vyks Varšuvoje. Po susitikimų kovo 28 bei 30 dienomis, gali paaiškėti pirmoji Lenkijos čempionato finalo dalyvė.