LeBronas Jamesas gali priimti NBA legendos Magico Johnsono mestą iššūkį ir varžytis dėjimų konkurse varžytis dėl milijoninio prizo
LeBronas Jamesas gali priimti NBA legendos Magico Johnsono mestą iššūkį ir varžytis dėjimų konkurse varžytis dėl milijoninio prizo
Nuotr. Reuters – Scanpix
Majamio „Heat“ ekipos žvaigždė LeBronas Jamesas gali patenkinti NBA legendos Magico Johnsono ir sirgalių norą išvysti jį NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu rengiamame dėjimų į krepšį konkurse. 

Interviu ESPN televizijai Jamesas pareiškė svarstantis galimybę dalyvauti konkurse. Nors manoma, kad „Heat“ žvaigždės ego kiek užgavo Johnsonas, Jamesas tvirtino galimybę kautis dėl „Oro karaliaus“ karūnos svarstantis kasmet: „Pasakykite jam, kad aš susisieksiu su juo. Apie dalyvavimą dėjimų konkurse mąstau kiekvienais metais.“

Prieš kelias dienas ESPN televizijai kalbėjęs Johnsonas pareiškė norintis NBA „Oro karaliaus“ konkurse išvysti LeBroną. Los Andželo „Lakers“ klubo legenda pridūrė, kad Jamesui ar jį įveikti sugebėsiančiam krepšininkui skirsiantis 1 milijoną JAV dolerių. 

Įspūdingais dėjimais prieš „Heat“ ekipos rungtynes krepšį drebinantis Jamesas per savo dešimties metų karjerą NBA dar nė karto nedalyvavo NBA dėjimų konkurse. 

Teigiama, kad NBA „Heat“ žvaigždę į konkursą kviesdavo kasmet, tačiau šis vis atsisakydavo, baimindamasis traumų. 

„Manau, kad dalyvauti tokiuose konkursuose turėtų ir LeBronas Jamesas ir Blake'as Griffinas. Ryškiausio kalibro žvaigždės padeda lygai populiarėti“, – pažymėjo buvęs NBA krepšininkas, dabar ESPN televizijos apžvalgininkas Jalenas Rose'as

Griffinas NBA „Oro karaliaus“ konkurse triumfavo 2011 metais, kai dėjimą atliko peršokdamas automobilio variklio dangtį. 

NBA konkurso laimėtojui skiria 100 tūkst. JAV dolerių premiją. Antrąją vietą užėmęs krepšininkas gauna perpus mažiau.


Rodyti komentarus
Atrinkti (4) Visi (34)
Anonimas
Ir dar apie james nedalyvauja kaip manau , nes bijo pasikrauti. Mat tas lebronius makaka dalbajobas bijo trauma gauti. O pries runktynes kaip delioja reklamojasi koks jis geras dejikasnebijo traumos gauti. Klaunas tas james. Jis net negali su braynt lygintes nes tas tai irodekad gali dalyvauti ir laimet.
2013-03-27
Atsakyti
Anonimas
Nu kas lebrona lygina su jordanu yra visiski idiotai ir malakasosai. Visas rungtynes esu matesjaunystes mj. Ka jordanas jaunysteje isdarinejo tai kazkas nerealaus. Atsidurtu james i jordano laiku krepsini pyzejames butu. Nes tais laikais nei james erdves nebutu tiek prasiverzimams. Ir joka kelia kai kazkas sako kadsiais laikaisnba ginyba geriausia. Siais laikais nba ginyba yra pats didziausias sudas. Jordanas siolaikineje nba jeigu butu jaunas tai tikrai padarytu koki sezona vidurki po 40 tasku. Geriausiaisjordano laikais net alkuniem leisdavo dirbti. Paziuriekiti detroitas subuliais kaip varzydavosi ir kaip jordana grubiai stabdydavo. Jeigu siais laikais lebronakasbandytu taip stabdyti kaip jordana seniaislaikais detroitas tai james nea titemtu nei pusevarzybu nes apsibliautu. Aplamai seniau ginyboje leisdavo jegos daugiau nauduoti ginyboje , o dabar nba pagalzaidimo svelnuma sueuropeja. Nba paliko tokia kad syteikia daugiau erdvespolime.
2013-03-27
+1
Atsakyti
Chuck
Eeee,and my decision,my decision is,and i....(after 1 hour),and my decision,my decision is ...
2013-03-05
-1
Atsakyti
MIRKA3 >troomosNenoriu plestis, nes bus filosofija apie poreiki sumoms teketi is vienos kisenes i kita prisidengiant sportu ir pan... Kadangi negaliu paremti faktais savo teiginiu, tai belieka tiketi geriu arba ne. As netikiu. Tu tiki. Nesakau kad Magic yra nesaziningas verslininkas ar pan. Tiesiog netikiu kad vien uz smalsumo patenkinima skirtu mln. Mano nuomone, pravarytu ten amerikietisku stilium bizniuka... NBA megstama ivelti asmeniskumus. Pamenu kai James baisiai ten dziugavo kai kazkoks vyrukas is vidurio imete - klausimas kiek ten paties James minties buvo... James tas mln nei silta nei salti, daugiau nepatogumas pries sirgalius vel sakyt - taip taip, pagalvosiu, tai viliojantis pasiulymas ir pan. Jam tiesiog nenaudinga dalyvaut konkurse, kuri vargu ar laimetu, nes deda jis kaip vezdas. Nepalyginsi kai dedavo Jordan, Carter, tas pats Kobe...


bl prie ko čia tas smalsumas? Paauglys nueina biliardą pažaist ir sumoka už 30min 6lt. Magicas nori LBJ dedantį pažiūrėt pasiūlo limona.Abu vienodai praranda. Kas kam neaišku? Nesupranti, kad žmonės gyvenime turi hobį ar apsirūpinę ir aprūpinę dar šimtus gali sau leist pelnytai pasimėgaut brangiom pramogom (Barklis pvz 10mln kazino pralošęs, Walkeris 50mln pralošęs, kempas 15mln praniūchinęs). Ką magicas gauna už 6lt?

1. kaip rašiau anksčiau tai vienokia reklamos forma ir tam tikras pride`as

2. Pramoga.

Dėl James`o ten paties Jameso paramos fondas tam vyrui tuos 45k ir skyrė. LBJ bapkės ir jis nuoširdžiai(kažkiek ir dėl kamerų, reklamos) to žmogelio laime pasidžiaugė, o gal tiesiog marketingas "fan-base`ui" papumpuot.

O dėl naudinga/nenaudinga, laimėtų/nelaimėtų čia kita diskusija.
2013-03-04
+2
Atsakyti
MIRKA3 >troomos
Nenoriu plestis, nes bus filosofija apie poreiki sumoms teketi is vienos kisenes i kita prisidengiant sportu ir pan... Kadangi negaliu paremti faktais savo teiginiu, tai belieka tiketi geriu arba ne. As netikiu. Tu tiki. Nesakau kad Magic yra nesaziningas verslininkas ar pan. Tiesiog netikiu kad vien uz smalsumo patenkinima skirtu mln. Mano nuomone, pravarytu ten amerikietisku stilium bizniuka... NBA megstama ivelti asmeniskumus. Pamenu kai James baisiai ten dziugavo kai kazkoks vyrukas is vidurio imete - klausimas kiek ten paties James minties buvo... James tas mln nei silta nei salti, daugiau nepatogumas pries sirgalius vel sakyt - taip taip, pagalvosiu, tai viliojantis pasiulymas ir pan. Jam tiesiog nenaudinga dalyvaut konkurse, kuri vargu ar laimetu, nes deda jis kaip vezdas. Nepalyginsi kai dedavo Jordan, Carter, tas pats Kobe...
2013-03-04
+1
Atsakyti
MIRKA3 >troomosAs nei moksleivis nei studentas jau senokai :DDDGal but Magic ir sumoketu ta mln., bet netikiu kad jis tai padarytu tik del smalsumo. Ne mazas vaikas.


O Guoga rinktinei WC irgi iš smalsumo 0,5mln skyrė?

O Kempas per nosytę kelioliką milijonų pratraukė irgi iš smalsumo?

O Bosas Žalgiriui milijoną davė už LR įveikimą irgi smalsumo vedinas?\

...

Tai vadinama plačiom galimybėm ir mėgavimųsi gyvenimu. Magicas yra didi ASMENYBĖ visų pirma kaip žmogus, didelio kalibro mecenatas kovoj su vėžiu, živ/aids, kitose medicinos srityse taip pat ir sporto. PILNAI aprūpinęs savo giminę keliom kartom į priekį. Versle pasiekęs įspūdingų aukštumų ir jis vis plečiasi.

Negi laikai Earviną visišku žemės kirminu,vertybių neturinčiu materialistu, kuris YPAČ sirgdamas nepagydoma liga galvotų kaip susikraut į karstą savo 600mln, neduokDie koks limonas netilps...

Aš manau, kad jis kaip retas mūsų brangina gyvenimą, GYVENA gyvenimą ir mėgaujasi kiekviena akimirka. Nemanau, kad $, juolab tokios menkos su jo pajėgumais jam labai svarbios.

Visisškai nesuprantu, kas čia tokio stebėtino, ypač šnekant apie Johnsoną. Čia ne Naumavičius ar koks Mockus, kurie turbūt 50ct skregintų benamiui vaikui...
2013-03-04
+2
Atsakyti
MIRKA3 >troomos
As nei moksleivis nei studentas jau senokai :DDD

Gal but Magic ir sumoketu ta mln., bet netikiu kad jis tai padarytu tik del smalsumo. Ne mazas vaikas.
2013-03-04
+1
Atsakyti
MIRKA3>tromoos"Magicas yra ne mažiau sėkmingas verslininkas, nei buvo krepšininkas. Jo turtas esamuoju momentu oficialiai vertinamas 600mln$."Nezinojau - nesitikejau.Na tuomet jei jis sekmingas verslininkas, tai tuo labiau ;P Juk sekmungu/turtingu nuolat dalinant i kaire ir desine mln. netapsi...As pasiliksiu prie spejimo, kad uz to siulomo mln. kazkas daugiau slypi.


Jam 1limonas, kaip statistiniam bn moksleiviui 6lt. Ar nesumokėtum 6lt už galimybę pažiūrėt LBJ besivaržantį dėjimų konkurse? Juolab Magicas juk turės geriausias vietas, žiurės su sava chebryte & so on.

p.s. Aišku sumokės ne jis tiesiogiai, o viena jo valdomų įmonių. Kokia jam nauda iš to? Reklama ir šioks toks "pride`as"- šis "žestas" įeis į krepšinio istoriją ir jei LBJ sutiks dalyvaut konkurse, tai nepriklausomai nuo jo baigties tas konkursas bus atsimenamas ir po 30m, tuo pačiu ir konkurso neoficialus "organizatorius". Tau gaila būtų 6lt dėl to?
2013-03-04
-1
Atsakyti
MIRKA3>tromoos
"Magicas yra ne mažiau sėkmingas verslininkas, nei buvo krepšininkas. Jo turtas esamuoju momentu oficialiai vertinamas 600mln$."

Nezinojau - nesitikejau.

Na tuomet jei jis sekmingas verslininkas, tai tuo labiau ;P Juk sekmungu/turtingu nuolat dalinant i kaire ir desine mln. netapsi...

As pasiliksiu prie spejimo, kad uz to siulomo mln. kazkas daugiau slypi.
2013-03-04
-2
Atsakyti
MIRKA3Dar klausimas ar cia Magicas pats is savo kiseniaus ta mln siulo, nes kaip zinia zaide iki Jordan eros, todel atemus mokescius speju ne aukso kalnus uzdirbo.Isvis toks kaulijimas kad James dalyvautu pacia NBA smugdo ir is zemina dejimu konkurso reitingus - mazdaug jei tas ar tas nedalyvauja, tai jau kaip antraruse rungtis ar pan. Yra uz James daug geresniu dejiku, kam cia tas tasymas visiskai nesuprantu.Galiausiai laimetu ta dejimu konkursa, tai vistiek liktu kruva nepatenkintu, sakytu kad fanai uzbalsavo ir pan.


Magicas yra ne mažiau sėkmingas verslininkas, nei buvo krepšininkas. Jo turtas esamuoju momentu oficialiai vertinamas 600mln$.
2013-03-04
-4
Atsakyti
MIRKA3
Dar klausimas ar cia Magicas pats is savo kiseniaus ta mln siulo, nes kaip zinia zaide iki Jordan eros, todel atemus mokescius speju ne aukso kalnus uzdirbo.

Isvis toks kaulijimas kad James dalyvautu pacia NBA smugdo ir is zemina dejimu konkurso reitingus - mazdaug jei tas ar tas nedalyvauja, tai jau kaip antraruse rungtis ar pan. Yra uz James daug geresniu dejiku, kam cia tas tasymas visiskai nesuprantu.

Galiausiai laimetu ta dejimu konkursa, tai vistiek liktu kruva nepatenkintu, sakytu kad fanai uzbalsavo ir pan.
2013-03-04
-1
Atsakyti
GreenredAnonimasLebronas neabejotinai geriausias visu laiku krepsininikas induvidaliai. Nei Jordanai nei Kobes jam neprilygsta, tik kad ziedu maziau turi del to visi loja :) bet ateis laikas ir iskovos tuos 6 ziedus ir nebebus vienintelio likusio atmazp kodel Jordanas geresnis uz Lebra :)95% NBA krepsininku yra tvirtai isitikine, kad Kobe 1 on 1 kovoje pries Lebrona tikrai nugaletu... bet ka cia profesionalu nuomone, kai tu geriau zinai...


prasau, parodyk ta 95 procentu statistika
2013-03-04
Atsakyti
Nu ir sauuolis lebronas kad paliko cavs jei butu toliau ten sedejas tikrai butu buves dar be ziedu,nes visus sezonus jis tempe vienas sia komanda o geru pagalbininku nebuvo,snekant apie jordana,tai aisku kam jam palikti kluba kai ji gerai sukomplekuota,puikus pagalbininkas pipenas,rodmanas vienas geriau rebaunderiu,nors ugis nebuvo didelis bet kamuolius imdavo lb smargiai,kukocas,harperis puikus tritaskininkas,buliai turejo puikia komanda todel tu ziedu prisirinko,tas pac su kobe :)
2013-03-04
-2
Atsakyti
Grynuolis15Galėtų susirinkti tokie žaidėjai į dėjimų konkursą : LBJ, Griffin, Rudy Gay, J.R. Smith, Russel Westbrook, ot būtų gera kova dėl to milijono (:


Na jo, reikia kažką panašaus, kaip ankščiau dėjimų konkursas būdavo, su žvaigždėm, VC, Jordan, Dominique, J-Rich ir t.t, būtų tiesiog malonumas stebėt tokius kaip LeBron, Griffin, Shannon Brown, J.R, Paul George, Rudy/DeRozan/D12( žiūrint į ateitį jei nesijaus traumos padarinių ir liks toks pat atletiškas), va čia kova būtų, jei LBJ sutiktų dalyvaut, manau ir lyga kitas žvaigždes paimtų :)

elioGrynuolis15Grynuolis15Galėtų susirinkti tokie žaidėjai į dėjimų konkursą : LBJ, Griffin, Rudy Gay, J.R. Smith, Russel Westbrook, ot būtų gera kova dėl to milijono (:Ir dar Iguodala (:Iggy po "vagystės" nebegrįš į tą cirką daugiau. :)


yup, Iggy vienas geriausių dėjikų NBA, titulas jo rankose turėjo būt 100%, nemanau, kad jis sugrįš, bet būtų nuostabu
2013-03-04
-1
Atsakyti
Grynuolis15Grynuolis15Galėtų susirinkti tokie žaidėjai į dėjimų konkursą : LBJ, Griffin, Rudy Gay, J.R. Smith, Russel Westbrook, ot būtų gera kova dėl to milijono (:Ir dar Iguodala (:


Iggy po "vagystės" nebegrįš į tą cirką daugiau. :)
2013-03-04
Atsakyti
Grynuolis15Galėtų susirinkti tokie žaidėjai į dėjimų konkursą : LBJ, Griffin, Rudy Gay, J.R. Smith, Russel Westbrook, ot būtų gera kova dėl to milijono (:


Ir dar Iguodala (:
2013-03-04
-2
Atsakyti
Galėtų susirinkti tokie žaidėjai į dėjimų konkursą : LBJ, Griffin, Rudy Gay, J.R. Smith, Russel Westbrook, ot būtų gera kova dėl to milijono (:
2013-03-04
+1
Atsakyti
ShL
Jis per 3 dienas ta limona uzkala
2013-03-04
+1
Atsakyti
Dainiux20Anonimasmatosi kad vaiku pilna cia, jei jau mano kad Jordanas geresnis uz Lebrona, pats maciau United center arenoje Jordana ne viena desimti sykiu gyvai, ir Lebrona dar clevlende tai nera net ka diskutuoti, Lebronas per visis galus geresnis isskyrus tritaskiKa rukai ar geri siuo metu? :D


jam turbut nelioka metu ir taip sneka.nes beveik visi ekspertai ir treneriai,esami ir buve krepsininkai ir sirgaliai sako ir pripazista kad M.J yra visu laiku geriausias krepsininkas.
2013-03-04
+3
Atsakyti
Anonimasmatosi kad vaiku pilna cia, jei jau mano kad Jordanas geresnis uz Lebrona, pats maciau United center arenoje Jordana ne viena desimti sykiu gyvai, ir Lebrona dar clevlende tai nera net ka diskutuoti, Lebronas per visis galus geresnis isskyrus tritaski


Ka rukai ar geri siuo metu? :D
2013-03-04
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 34

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.