Atkakliausiai iš visų ketvirtfinalių mačų klostėsi rungtynės, kuriose, atrodo, nugalėtojas buvo iš anksto aiškus. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė tik antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Vokietiją – 85:65 (23:21, 17:18, 27:13, 18:13) ir pateko į pusfinalį, kur susitiks su Graikijos rinktine.

Sėkmingai gindamiesi, Dirko Bauermano auklėtiniai pirmajame kėlinyje pirmavo 11:6, 21:16, ir amerikiečiai tik ketvirčio pabaigoje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 23:21. Vokiečiai visą antrą kėlinį kovojo lyg lygūs su lygiais ir skirtumas tarp komandų nė karto nebuvo didesnis nei 4 taškai.

Situacija aikštėje pasikeitė po didžiosios pertraukos. Nors po Steffano Hamanno dvitaškio ekipas skyrė vos 1 taškas (44:43), tačiau tada amerikiečiai šešių minučių atkarpą laimėjo 16:2 ir įgijo net 15 taškų pranašumą – 60:45.

Septynis taškus iš eilės pelnęs Dirkas Nowitzki priartino savo rinktinę iki 10 taškų (52:62), tačiau kėlinį amerikiečiai užbaigė LeBrono Jameso dvitaškiu bei Chriso Paulo tritaškiu paskutinę sekundę ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 15 taškų. Įsibėgėjusi JAV rinktinė paskutiniame kėlinyje nebeleido varžovams priartėti.

JAV: Carmelo Anthony 19 taškų (7/19 metimų), LeBronas Jamesas 13, Joe Johnsonas 11, Chrisas Paulas 10.

Vokietija: Dirkas Nowitzki (3/12 metimų) ir Ademola Okulaja po 15 taškų, Demondas Greene‘as 9 taškai.

su tokiu zaidimu pries Graikus pasikraus 20 tasku...
2006-08-30
+1
ght
Nėra tie amerikonai tokie stiprūs.Ir dėl aukso jiem dar reikės nemažai pakovot!!!
2006-08-30
+1
labai idomus buvo runktines :) gaila , kad vokieciai pralaimejo nors ir galejo laimeti /:)