Marius Janišius Latvijos krepšinio čempionato pusfinalyje prisijungė prie Kęstučio Šeštoko. Rygos "Barons" ekipa šeštadienį svečiuose 81:78 (13:25, 15:16, 23:19, 30:18) įveikė Rygos "Riga" krepšininkus, tarp kurių buvo ir Tomas Venskūnas. Ketvirtfinalio seriją M.Janišiaus komanda laimėjo 2–0.

Jis tapo antruoju lietuviu, žaisiančiu Latvijos čempionato pusfinalyje. Šiame etape kovas pradės reguliariojo sezono nugalėtojas "Ventspils" klubas, kuriam atstovauja K.Šeštokas.

Šeimininkai įspūdingai pradėjo rungtynes, per pirmąjį kelinį susikraudami 12 taškų persvarą. Tačiau "Barons" po didžiosios pertraukos ėmė artėti ir puikus paskutinysis kėlinys leido išplėšti pergalę.

Prastas rungtynes sužaidė puolėjas iš Lietuvos. M.Janišius per 14 minučių į savo sąskaitą įsirašė vos 2 taškus (dvitaškiai 1/4) bei atkovojo 1 kamuolį.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė lenkas Michalas Hlebowicki (7 atkovoti kamuoliai), o 15 surinko Salvis Metra (5 rezultatyvūs perdavimai).

Kur kas sėkmingiau šeštadienį pasirodė kitas lietuvis. "Riga" klubo legionierius T.Venskūnas per 16 minučių surinko 10 taškų (dvitaškiai 5/7).

Pusfinalyje "Barons" komanda kovos su "Valmieras piens" krepšininkais. Šios ekipos reguliarųjį sezoną baigė greta – trečioje ir antroje pozicijose.

2005-04-24 11:40
rimantas_a>> juk sestoko komanda nezaide, tai kam ji mineti? mastyk galva...
2005-04-24 01:17
Toks didelis straipsnis, o Sestoka tik 2 kartus paminejo, negi Janisius ir Venskunas svarbesni? :)