Dviejų Ispanijos čempionate akis į akį susidūrusių lietuvių dvikovą laimėjo Arvydas Macijauskas. Jo Vitorijos "Tau Ceramica" komanda šeštadienį namuose 101:93 (31:28, 27:22, 20:24, 23:19) nugalėjo Donato Slaninos Sevilijos "Caja San Fernando" klubą.

Po 31 rungtynių 25 pergales turinti Vitorijos ekipa lieka čempionato lydere. Tuo tarpu CSF turi 13 pergalių, žengia dešimta ir beveik prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas. D.Slaninos ekipa privalo laimėti likusias trejas rungtynes ir tikėtis Las Palmo "Gran Canaria" keturių nesėkmių.

Nors Vitorijoje šeimininkai pirmavo beveik visą laiką, CSF galėjo iškovoti pergalę. 32-ąją minutę Sevilijos komanda išlygino rezultatą 78:78, o likus keturioms minutėms "Tau Ceramica" pirmavo 90:86.

Tačiau tada sustojo "Caja San Fernando" puolimas. Daugiau kaip tris minutes nesugebėję pelnyti nė taško, paskutinę minutę jie įgijo 9 taškų deficitą – 86:97.

Lietuvių dvikovoje aiškiai laimėjo A.Macijauskas. Jis per 27 minutes pelnė 24 taškus (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 2/4, baudos 2/2) ir buvo rezultatyviausias komandoje. Gynėjas dar atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

D.Slanina prie ekipos taškų kraičio prisidėjo 10 taškų (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/5, baudos 5/5). Per 31 minutę lietuvis atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

"Tau Ceramica": Arvydas Macijauskas 24 taškai, Luisas Scola 20 (21 minutė, 8/10 dvitaškių), Juanas Manuelis Calderonas 12, Travisas Hansenas 11 (6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Pablo Prigioni ir Andrew Bettsas po 8.

"Caja San Fernando": Lou Roe 23 (13 atk. kam.), Mattas Santangelo 22 (6 rez. perd.), Andy Panko 17 (5 rez. perd.), Darrenas Phillipas 12 (6 atk. kam.), Donatas Slanina 10.

Likusios Ispanijos čempionato 31-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį. Turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia.

2005-04-24 00:55
nebutu pacas nuolat pries lietuviu komandas primeta fuksu...
2005-04-23 22:52
D.Slanina prie ekipos taškų kraičio prisidėjo 10 taškų Donatas Slanina 7. apsispreskit kiek imete