Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė atsitiesė po pralaimėjimo pasaulio čempionato pusfinalyje. Šeštadienį amerikiečiai rungtynėse dėl trečiosios vietos įtikinamai 96:81 (21:27, 29:22, 19:13, 27:19) nugalėjo olimpinę čempionę Argentiną ir iškovojo bronzos medalius.

Trečioji vieta amerikiečiams tapo saldžiu atpildu už kartėlį po pralaimėto pusfinalio. Kaip niekad kruopščiai rinkę komandą, amerikiečiai siekė sugrįžti į krepšinio viršūnę, tačiau jų viltys sudužo pusfinalyje, kai pralaimėjo graikams.

Mače dėl trečiosios vietos Mike‘o Krzyzewski auklėtiniai atsiplėšė trečiojo kėlinio viduryje. Septynis taškus pelnęs LeBronas Jamesas inicijavo JAV rinktinės spurtą 10:2, po kurio skirtumas tapo dviženklis – 67:57.

Per likusį rungtynių laiką argentiniečiai nebesugebėjo priartėti arčiau nei per 7 taškus ir pasaulio čempionate liko be medalių.

JAV: Dwyane‘as Wade‘as 32 taškai (18 iš jų per ketvirtą kėlinį), LeBronas Jamesas 22 (9 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Carmelo Anthony 15, Eltonas Brandas 11.

Argentina: Luisas Scola 19, Andresas Nocioni 18, Carlosas Delfino 13, Emanuelis Ginobili 10.

negrams nenuskilo,pazoras
2006-09-05
Gaila kad Argentina gavo...gera komanda buvo surinke.
2006-09-03
aka
Kas neverti taj graikai finalo. looseriai ir shen tai tik irode:) fuxas buvo priesh amerika