Kėdainių "Nevėžio" krepšininkai išlygino LKL ketvirtfinalio serijos su Vilniaus "Sakalais" rezultatą. Šeštadienį vykusiose antrose serijos rungtynėse savo aikštėje žaidę kėdainiečiai 85:74 (18:17, 17:13, 28:17, 22:27) nugalėjo sostinės klubą.

Serijos rezultatas tapo lygus 1–1. Pirmąjį mačą laimėjo savo aikštėje žaidę "Sakalai" – 90:83. Lemiamas susitikimas antradienį bus žaidžiamas Vilniuje.

Du kėlinius lygiai su varžovais kovoję "Sakalai" nesugebėjo atlaikyti oponentų atakų per trečiąjį kėlinį. "Nevėžis" ketvirtį laimėjo 11 taškų skirtumu ir likus kėliniui pirmavo 63:47. "Sakalai" deficito panaikinti nesugebėjo.

Du Kauno "Žalgirio" auklėtiniai daugiausiai prisidėjo prie "Nevėžio" sėkmės. Gediminas Maceina pelnė 21 tašką ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Jonas Mačiulis (dvitaškiai 9/10) surinko 20 taškų bei atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius.

Po 13 taškų nugalėtojams surinko Darius Čiūta ir tarpsezonyje iš Klaipėdos "Neptūno" perėjęs Audrius Mineikis (baudos 7/7). 8 taškus pridėjo Mindaugas Sakalauskas.

"Sakalų" neišgelbėjo ir Rolandas Skaisgirys. Tris LKL rungtynes dėl diskvalifikacijos praleidęs įžaidėjas pelnė 15 taškų. Rezultatyviau už jį žaidė 18 taškų įmetęs Eligijus Redeckas bei 16 pridėjęs Renaldas Seibutis.

Kėdainių komanda sugebėjo visiškai uždengti vieną sostinės klubo lyderių Steponą Babrauską. Jis per 33 minutes pelnė vos 2 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/5), sugriebė 6 kamuolius, bet 5 sykius prasižengė.

2005-04-25 00:14
Sveikinimai Kedainiams. Kada lrtv padarys isvadas del rungtyniu transliaciju?
2005-04-24 13:47
nu ka reik antradienio pamokas daryt...nes nusimato idomus macas, reiks nueit paziuret
2005-04-24 00:56
Na gal pasistengs dar viena pergale Vilniuje iskovoti...
2005-04-24 00:52
saunuolis maciulis kad suzaide taip kaip busimas zalgirio zaidejas tik gaila kad jis tritaskiu nesumeta kas zaidziant aukstesniame lygyje tiesiog butina...
2005-04-24 00:19