Rimo Kurtinaičio nuo pat pirmų minučių įsiveržė į priekį
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Dėl pirmos vietos VTB Vieningosios lygos A grupės turnyro lentelėje kovojanti Maskvos srities „Chimki“ (13-4) komanda iškovojo trečią pergalę paeiliui.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 91:77 (34:19, 17:7, 20:30, 20:21) pranoko Mariupolio „Azovmaš“ (3-14) ekipą su Simonu Serapinu.

Puikiai startavę „Chimki“ krepšininkai po pirmųjų 10 minučių turėjo net 15 taškų persvarą ir neketino sustoti. Antrajame kėlinyje surengė spurtą 10:1, į savo krepšį prasileido 7 taškus, o į rūbinę išbėgo turėdami 24 taškų pranašumą (44:20).

Likus žaisti 2 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Azovmaš“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienženklio skaičiaus (74:83), tačiau Kurtinaičio auklėtiniai greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas bei padidino atotrūkį.

Serapinas per 19 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Po šios pergalės „Chimki“ pakilo į pirmą A grupės lentelės vietą.

„Azovmaš: Lynnas Greeras 21 (12 rez. perd.), Miroslavas Radujica 15, Aleksejus Pečerovas 14.

„Chimki“: Petteris Koponenas 16, Kelvinas Riversas 14, Aleksejus Žukanenka 13.