Šventojoje treniruočių stovyklą surengęs Klaipėdos „Neptūnas“ pirmadienio (09.04) vakarą žaidė draugiškas rungtynes su Permės „Ural-Great“ komanda. Savo gretas susistiprinusi trejais pajėgiais amerikiečiais rusai įveikė „Neptūną“ – 81:62 (17:16, 11:11, 26:19, 27:16).

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas 28:27. Po dar vieno kėlinuko svečių pranašumas padidėjo iki 8 taškų, o galutinai klaipėdiečiai ginklus sudėjo ketvirtajame kėlinyje.

Rezultatyviausiai „Neptūno“ komandoje žaidė V.Stanevičius 19, A.Petkūnas 12, M.Anisimovas 10. Permės komandoje pasižymėjo po 18 taškų pelnę S.Hoskinsas ir A.Zozulinas.
20 minuciu gerai gynesi ir buvo tik vienas taskas , bet veliau jau paluzo ir -19 tasku