Puikus Martyno Andriukaičio žaidimas Prancūzijos krepšinio lygoje (LNB) greitai buvo sustabdytas dėl traumos. Lietuvis per 6 minutes spėjo pelnyti 10 taškų, kai, nepatvirtintais duomenimis, pasitempė čiurną ir turėjo palikti aikštelę. Jo Višio Auvergne" patyrė eilinę nesėkmę, 95:100 (30:27, 32:33, 20:21, 13:19)nusileidęs Šolė "Basket" klubui.

Starto penkete rungtynes pradėjęs krašto puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir šeštąją minutę jo ekipa turėjo 10 taškų persvarą (18:8). Tačiau tada M.Andriukaitis susižeidė koją ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Šolė krepšininkai netrukus priartėjo prie vieno iš lyderių netekusių varžovų, tačiau į priekį išsiveržti sugebėjo tik ketvirtajame kėlinyje.

Laimėję 19 kartą per 30 rungtynių, "Basket" Prancūzijos krepšinio lygoje užima penktą vietą. Tuo tarpu Višio klubas per tiek susitikimų laimėjo vos 5 kartus ir aštuoniolikos komandų turnyre žengia paskutinis.

Kitas Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis – Dainius Adomaitis trisdešimtojo turo rungtynes žais sekmadienio popietę. Jo atstovaujama Gravlino-Diunkerko "Maritime" susitiks su Po Ortezo "Elan Bearnais".