Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai savo aikštėje šventė pergalę
Nuotr. ITAR-TASS-Scanpix
Netikėtą pergalę Ukrainos čempionate pasiekė Dnepropetrovsko „Dnipro“ (13-22) komanda. Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie 81:74 (18:17, 16:16, 23:20, 24:21) palaužė pirmenybių lyderę Kijevo „Budivelnyk“ (27-9) komandą, kurios garbę gina Dainius Šalenga ir Michailas Anisimovas.

Anisimovas rungtynes pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 16 taškų (7/10 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Šalenga buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Dramatišką pergalę iškovojo Dariaus Songailos vedama „Doneck“ (21-15) ekipa. Ji svečiuose 83:81 (22:18, 18:22, 17:19, 26:22) įveikė Lvovo „Galičina“ (22-15) krepšininkus.

Songaila per 25 minutes pelnė 21 tašką (7/15 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 4 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Dramatišką nesėkmę patyrė Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (11-27) klubas. Audriaus Prakuraičio auklėtiniai namie 71:75 (10:17, 20:12, 15:17, 16:15, 10:14) po pratęsimo nusileido Kijevo „Kiev“ (9-27) komandai.

Tryliktą pralaimėjimą patyrė Simono Serapino atstovaujama Mariupolio „Azovmaš“ (22-13) ekipa. Lietuvio komanda 82:91 (19:19, 11:23, 16:24, 36:25) turėjo pripažinti Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ (16-21) klubo pranašumą.

Serapinas aikštėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 7 taškais (3/3 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.