Renaldas Seibutis pasiruošęs kovoti dėl kamuolio Nuotr.: Ž.Slauskis
Renaldas Seibutis Kauno sporto halėje Nuotr.: Ž.Slauskis
Simas Buterlevičius vejasi Šarūną Vingelį Nuotr.: Ž.Slauskis
„Lietuvos ryto“ ir „LSU-Baltų“ rungtynės Kauno sporto halėje Nuotr.: Ž.Slauskis

Trečią pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ (7-2) komanda sparčiai vejasi antrąja vieta turnyro lentelėje besidalijančias dvi ekipas.

Šalies vicečempionas antradienį Kauno sporto halėje 111:61 (15:16, 25:22, 34:7, 37:16) sutrypė Kauno „LSU-Baltų“ (5-12) komandą, kuri prarado galimybes kovoti dėl vietos atkrintamosiose LKL varžybose.

„Lietuvos ryto“ pergalių LKL procentas pasiekė 78 – tai vos trimis procentais mažiau nei „Prienų“ ir Klaipėdos „Neptūno“.

12 Palangos Palanga/Triobet 18 0 18 0
Uostamiesčio klubas atitolti nuo „Lietuvos ryto“ galės trečiadienį, kai savo aikštėje priims LKL autsaiderį „Palangos Triobet“.

Vilniečiai su šeimininkais vargo du kėlinius. 17-ąją min. „LSU-Baltai“ buvo priekyje 34:29, tačiau antroje dvikovos dalyje Lietuvos vicečempionams neprilygo.

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ gynyba šeimininkams leido pelnyti vos septynis taškus, vilniečiai surinko net 34 ir nutolo nepavejamai – 74:45.

Paskutiniame ketvirtyje „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasiekė rekordinį – 52 taškų pranašumą (107:55).

LKL vicečempionus į pergalę vedė Eimantas Bendžius. Šį sezoną šalies čempionate iki dvikovos Kaune jis per visas dvikovas surinko 26 taškus, o antradienį pelnė 17.

Bendžius pakartojo asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Tiek pat taškų puolėjas surinko VTB Vieningosios lygos mače su Talino „Kalev/Cramo“.

Pirmą kartą šį sezoną dviženklį taškų skaičių (10) surinko „Lietuvos ryto“ naujokas Patrickas O'Bryantas.

„Lietuvos rytas“: Eimantas Bendžius 17 (8 atk. kam.), Mindaugas Katelynas16, Renaldas Seibutis 15, Patrickas O'Bryantas ir Dejanas Ivanovas po 10.

„LSU-Baltai“: Šarūnas Vingelis 12, Vidmantas Sragauskis 10, Arūnas Vasiliauskas 8.

Darius Maskoliūnas (Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr.treneris): „LSU-Baltai“ gerai žaidė iki didžiosios pertraukos. Puikiai pataikė, gerai gynėsi. Buvo malonu stebėti kauniečių žaidimą. Mes kaip sunkusis tankas, įsibėgėjome tik antroje susitikimo dalyje, tačiau to užteko, kad nugalėtume priešininkus. Antroje susitikimo dalyje pakeitėme ir gynybos būdą, pasisekė perimti keletą kamuolių, nedaryti klaidų, pataikyti tritaškius ir nesunkiai nugalėti. Norėčiau pasveikinti kauniečius, pirmuosius du kėlinius jie sužaidė puikiai.“

Darius Dikčius (Kauno „LSU-Baltų“ vyr.treneris): „Šiandien žiūrovai pamatė dvi skirtingas komandas. Pirmoje dalyje žaidėme gerai, atsipalaidavę, neblogai gynėmės, drąsiai atakavome. Tačiau antroje dalyje komandos žaidimas „subyrėjo“. Gal pavargome? Žaidėjus įspėjau, kad lengva nebus, gaila, tačiau su tokio lygio komandomis galime žaisti tik du kėlinius. Vėliau pritrūkstame agresyvumo ir noro kovoti.“

Šarūnas Beniušis (Kauno „LSU-Baltų“ žaidėjas): „ Buvom nusiteikę kovoti visas rungtynes, tačiau pavyko tik du kėlinius. Sunku paaiškinti, kas atsitiko antroje susitikimo dalyje, darėme pernelyg daug nedovanotinų klaidų. Tokio lygio komandos klaidų neatleidžia“.

Atrinkti (0) Visi (35)
truth 2 macu serija
Lyg ir iki triju pergaliu bus. Bet kuriuo atveju, dar neaisku, ar jie susitiks pusfinalyje ar finale..

wilsįsibėgėjome tik antroje susitikimo dalyje, tačiau to užteko, kad nugalėtume priešininkus.Siandienai uzteko Maskoliunai, bet ar uzteks zaidziant su stipresneis varzovais rungtynes?
Cia buvo apzvelgiamos sios rungtynes, prie ko cia stipresni varzovai? Bus kitos rungtynes, apie jas ir bus kalbama
2013-03-20
+5
įsibėgėjome tik antroje susitikimo dalyje, tačiau to užteko, kad nugalėtume priešininkus.

Siandienai uzteko Maskoliunai, bet ar uzteks zaidziant su stipresneis varzovais rungtynes?
2013-03-20
+9
Rytui situacija nekokia,sezonas isvis tragiskas,jei net lkl nebus vicecempionai. Abejoju ar pavyks siemet nugalet kam nors Zalgiri,nes siai komandai reikia tik gerai nusiteikt.Be nusiteikimo matom kas buna net pries minska prakiso. Bet manu zalgirieciai nejuokaus. Rytui sansu pusfinalyje manau yra labai mazai,rytas gali laimet rungtynes bet ne 2 macu serija. O cia kur sako,kad paliks 2 -3 zaidejai,tai Oliveris jau butu palikes ana savaite,bet nepaliko ir tikiuosi nepaliks.. cia tik Dardenas gaves gera pasiulyma is madrido realo tiesiog negalejo atsisakyt,butu gaves is kokio kito silpnesnio klubo lb abejoju ar butu palikes.
2013-03-19
-8
iš esmės viską lems kova su Žalgiriu, jei rytas turės 75 proc, o va prienai ir neptūnas pralaimėję tik Žalgiriui turėtų po 80 proc, be to prienai loš namie su Žalgiriu...tai va rytui realiai reikia Kaune nukalt Žalgirį, kas įmanoma, jei Žalgirį paliks 2-3 pagrindiniai žaidėjai, nes kol kas su esama sudėtim ir treneriu tai Žalgiris lenkia rytą ryškiai.
2013-03-19
+2
Pavadinimas tai prajuokino:D Siandien priartejo, o ryt poryt ir vel nutols. Visiems aisku kad Neptunas laimes pries Palanga, Prienams irgi lengvi varzovai liko isskyrus Zalgiri.
2013-03-19
+2
Minsko Čmoki__Traskis__Nu jo.... Šiaip tikėjausi visai kitokios rungtynių pradžios :D LKL'e ketvirtą vietą užimanti komanda (šiaip manau, jei būtų daugiau žaidę, tai būtų trečioj) lygiai varo su 10-ą vietą užimančia komanda. Man tai dar geriau, nes vistiek palaikau savo miesto komandą, bet įsivaizduoju, kaip LRyto fanams sunku patikėt, kurie prognozavo, kad Rytas laimės apie 30 taškų.:)

?
2013-03-19
-1

:)
2013-03-19
+7

Tiesiog jis pasakė, kad Rytas ,,daromas', ir tada Rytas ir pralaiminėjo, o paskui, tu jam atsakei, kai Rytas jau įsiveržė į priekį. Tai jūs abu teisūs.:D
-1
Olimpietis_1Dangis__Traskis__DangisAuris17BALTAI ima Rytą šiandien!jo jo 40-55 :D:D:D tik -15 jama :DTu pasižiūrėk kada jis komentarą parašė.na ir ką? jei žk kas antras varžybas LKLe gauna po dviejų kėlinių, tai vadinasi visas varžybas jie daromi???Koks adaptas :D

Į veidrodį pažiūrėjai ir parašei??:)))
2013-03-19
+3

Koks adaptas? klykiat, kad gauna rytas, nors pirmus du kėlinius visada visokie baltai ir triobetai drąskosi ir prieš Rytą ir prieš jūsų žk
2013-03-19
+3

Koks adaptas :D
2013-03-19
-3
__Traskis__DangisAuris17BALTAI ima Rytą šiandien!jo jo 40-55 :D:D:D tik -15 jama :DTu pasižiūrėk kada jis komentarą parašė.

na ir ką? jei žk kas antras varžybas LKLe gauna po dviejų kėlinių, tai vadinasi visas varžybas jie daromi???
2013-03-19
+2
DangisAuris17BALTAI ima Rytą šiandien!jo jo 40-55 :D:D:D tik -15 jama :D

Tu pasižiūrėk kada jis komentarą parašė.

+2
Kiek netiketai silpnai Rytas pradejo rungtynes, gal ir motyvacijos stoka, bet manau turetu buti geda, taip beviltiskai gintis pries vienus lkl autsaideriu, tuo labiau, kad jie kazkokiu stebuklu nerodo, leidziama lasvai nardyti baudos aikstelej, nors kamuoliai ir laimimi, varzovai nesusikuria papildomu sansu, bet uztat islaiko kamuoli visas atakos sekundes, kas turetu skatinti ryta gintis agresyviau, nes kolkas vaizdas labai blankus.