„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) Jaunučių vaikinų B (gim. 1998 metais) krepšinio čempionato III diviziono finalo ketverte atsidūrė trys Vilniaus komandos ir viena laikinosios sostinės ekipa. Vilniaus krepšinio mokykloje įvykusiame finalo ketverte grūmėsi aikštės šeimininkai, Šarūno Marčiulinio krepšinio akademijos „Electrolux“ komanda, Sostinės krepšinio mokyklos „Jūsų spurtas“ krepšininkai ir Kauno „Sporto manijos“ auklėtiniai.

Nugalėtojas sprendėsi paskutiniame mače, kur „marčiulioniukai“ spurtavę antroje mačo dalyje 83:65 nugalėjo Vilniaus krepšinio mokyklos atstovus ir iškovoję tris pergales iš tiek pat galimų tapo čempionais. Donato Sabaliausko treniruojami „akademikai“ buvo metais jaunesni už savo varžovus.

Š.Marčiulionio akademijos komanda, be jau minėtos pergalės, 65:52 nugalėjo „Sporto maniją“ ir 78:57 nugalėjo Sostinės krepšinio mokyklos auklėtinius.

Likusios komandos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po dvi nesėkmes. Antrą vietą iškovojo Vilniaus krepšinio mokykla, treti liko Sostinės krepšinio mokyklos atstovai, o ketvirta vieta tenkinosi kauniečiai.

1-2 vietas užėmusios komandos dalyvaus peržaidime dėl patekimo į II divizioną