„Clippers“ lyderiui Chrisui Paului ir jo komandos draugams ketvirtajame mačo kėlinyje nepavyko sulaikyti „Kings“ krepšininkų
Nuotr. AP-Scanpix
Lemiamą mačo ketvirtį net 20 taškų persvara laimėjusi Sakramento „Kings“ (24-44) ekipa namie 116:101 (23:23, 33:31, 22:29, 38:18) nušlavė Los Andželo „Clippers“ (46-22) krepšininkus.

Visas galimybes patekti į NBA atkrintamąsias varžybas jau senokai praradusią Sakramento komandą į priekį vedė 19 taškų surinkęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Toney Douglas. Net 17 taškų jis pelnė per lemiamą ketvirtį ir buvo svarbiausias „Kings“ spurto iniciatorius.

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes Los Andželo ekipa atsiliko vos 2 taškų skirtumu (96:98), tačiau tuomet Douglas smeigė tris tritaškius iš eilės, vieną pridėjo Marcusas Thorntonas ir „Kings“ susikrovė pergalingą pranašumą (110:98).

Los Andželo ekipai ketvirtajame kėlinyje nepavyko išlaikyti 8 taškų pranašumo (86:78), o Sakramento klubui ji nusileido pirmą kartą per pastaruosius dvejus metus. Pastarąjį kartą „karaliai“ pergale prieš Sakramento komandą džiaugėsi 2011 m. vasario 28 d.

„Esu labai laimingas, kad iškovojome pergalę. Taip pat jausčiausi, jeigu tuos tritaškius būtų pataikęs kitas mūsų komandos žaidėjas, o mes vis tiek laimėtume“, – po mačo šypsojosi Douglas.

Prie „Kings“ spurto prisidėjo ne tik jo tritaškiai, bet ir „Clippers“ veterano Lamaro Odomo techninė pražanga. Aukštaūgis ją užsidirbo esant lygiam rezultatui (86:86) dėl diskusijų su arbitrais, o likusią mačo dalį aikštės šeimininkai laimėjo 30:15.

„Kings“: Marcusas Thorntonas 25, Toney Douglas 19 (7 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 17 (11 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 17, Patrickas Pattersonas 13, Johnas Salmonsas 11.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 26, Jamalas Crawfordas 25, Caronas Butleris 13, Chrisas Paulas 11 (15 rez. perd., 7 kld.), DeAndre Jordanas 11 (9 atk. kam.), Mattas Barnesas 11.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visų praėjusios nakties rungtynių rezultatai:

Indiana Pacers  Orlando Magic 95-73   stat »
 Milwaukee Bucks  Portland Trail Blazers 102-95   stat »
 Oklahoma Thunder  Denver Nuggets 104-114   stat »
 Sacramento Kings  Los Angeles Clippers 116-101   stat »

Atrinkti (0) Visi (2)
Pastarąjį kartą „karaliai“ pergale prieš Sakramento komandą džiaugėsi 2011 m. vasario 28 d.