Naujuoju Kauno „Žalgirio“ klubo direktoriumi tapęs Paulius Motiejūnas stengsis ištraukti ekipą iš finansinio kracho
Naujuoju Kauno „Žalgirio“ klubo direktoriumi tapęs Paulius Motiejūnas stengsis ištraukti ekipą iš finansinio kracho
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgiris“ turi naują generalinį direktorių. Paulius Motiejūnas sutiko po pusantrų metų pertraukos sugrįžti į šias pareigas.

Motiejūnas tapo VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ direktoriumi ir valdybos pirmininku. „Žalgirio“ klubą valdanti valdyba taip pat turi du naujus narius – Auksę Zakrienę ir Donaldą Urniežių. Joje taip pat lieka anksčiau dirbę Angelė Dementavičiūtė ir Martynas Ugianskis.

Motiejūnas „Žalgirio“ vadovams buvo kėlęs sąlygą, kad sugrįžtų tik tuo atveju, jei klube visiškai neliktų Vladimiro Romanovo.

Anot naujojo klubo direktoriaus, tikimasi, kad ši sąlyga bus įgyvendinta.

„Teisiškai esame tvirti, kad sprendimus priimame mes patys. Valdyba ir valdybos pirmininkas – mūsų rankose. Garantuojame, kad visi pinigai, kuriuos gausime, bus skirti žaidėjams“, – sakė Motiejūnas.

„Žalgiryje“ Motiejūnas dirbo iki 2011 metų lapkričio. Palikęs Kauno klubą jis užėmė LKF vykdančiojo direktoriaus pareigas. Darbus federacijoje kaunietis tęs ir toliau.

„Turiu likti ir federacijoje, – sakė Motiejūnas. – Esame kalbėje su rinktinių treneriais, ir su federacijos vadovais, kad yra pradėti projektai, kuriuos kuruoju ir turiu pabaigti. Iki Europos čempionato pabaigos pabaigos dirbsiu ir federacijoje, stengdamasis suderinti abu darbus.“

Vienas svarbiausių ir pagrindinių naujojo „Žalgirio“ klubo direktoriaus darbų – rasti naują investuotoją klubui.

Anot Motiejūno, šiuo metu nėra net galimo investuotojo, todėl kalbamasi su visais, tarp jų – ir Antanu Guoga, anksčiau žadėjusiu paramą „Žalgiriui“.

„Dabar yra trys variantai, – kalbėjo Motiejūnas. – Pirmas – sulaukti naujo investuotojo, kurio šiuo metu nėra. Antras, liūdnasis variantas – bankrotas ir žaidėjų išsiskirstymas, klubo uždarymas. Tai realus variantas. O trečias variantas – sezono užbaigimas, skolų grąžinimo grafiko išdėliojimas ir bandymas stabilizuoti padėtį per kelerius metus.“

Naujasis klubo direktorius tikisi per artimiausias dienas susidėlioti aiškesnį vaizdą apie situaciją klube. Nors žaidėjai sutinka išdėlioti mokėjimus per ilgesnį laiką, tačiau jie nori pagaliau gauti bent vieną atlyginimą. Priešingu atveju į kitos savaitės Eurolygos rungtynes jie gali ir nevykti.

„Žalgiris“ žaidėjams skolingas už 4 mėnesius, vieno mėnesio atlyginimams reikia apie 2 mln. litų.

Motiejūnas pabrėžė, kad naujoji „Žalgirio“ valdyba nepretenduoja į „Žalgirio“ areną. Jos valdymas toliau lieka UAB „Kauno arena“ rankose.


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (23)
Beje dar realus variantas, kad Žalgirį išgelbės ukrainos bankas, kuriam 10-15 mln litais yra juokingos sumos. Atėjus Motiejūnui Navikauskas gali padėti...
2013-03-20
+1
Atsakyti
Dabar situacija tokia, kad praskolintas klubas (po šio sezono skolų liks apie 25 limonus litais). rasti "dėdę" kas sakys ok jimk sumokėsiu naivu. Pati geriausiai įmanoma situacija, kad klubas sumokės dalį žaidėjams, kad baigtų sezoną ir surašys planą kaip išmokėti skolas ateičiai. Tada bus surinktas iki 15 limonų litais biudžetas (tas realu jei ateis Guoga, keletas verslininkų iš Kauno bei Lietuvos, savivaldybė skirs ir bilietai). Būtų nerealu Plazzą išlaikyti, bet manau turkai jį paims (ulker) arba ispanai susigrąžins. Reikia tikėtis, kad klubas nežlugs, nors toks scenarijus įmanomas. Metus naujas klubas (tarkime Baltų pagrindu) pažaistų LKL ir BBL bei VTB, o antrais jau Eurolygoje loštų, bet liktų be tų milijoninių skolų...
2013-03-20
-3
Atsakyti
sdf
forgotOn the Fireo ir plaza pats anksciau sake kad noretu but zalgiri ne viena sezona taip kad stabilizavus finansine padeti padengus skolas viskas imanomaJei biudžetas išliktų 40mln ir jis turėtų galimybę pirkt gerus žaidėjus,tada gal ir pasiaukotų,bet dabar komandos biudžetas bus 10-20mln litų....O šiaip jis pasidarę pakankamą reklamą ,kad kiltų į kitą lygį.


nu ziuresim kaip bus ;] svarbiausia stabilizuot padeti
2013-03-20
Atsakyti
On the Fireo ir plaza pats anksciau sake kad noretu but zalgiri ne viena sezona taip kad stabilizavus finansine padeti padengus skolas viskas imanoma


Jei biudžetas išliktų 40mln ir jis turėtų galimybę pirkt gerus žaidėjus,tada gal ir pasiaukotų,bet dabar komandos biudžetas bus 10-20mln litų....O šiaip jis pasidarę pakankamą reklamą ,kad kiltų į kitą lygį.
2013-03-20
+3
Atsakyti
sdf
Pimpaliukasneaisku cia dziaugtis ar ne, dauguma dziaugiasi, bet ka tas motiejunas padare tokio reiksmingo kai vadovavo? pastoviai vos ne vos iki top 16 daklibedavom o ten vieni vartai budavo...isejus jam nezinau kas ten daugiau balso tuerejop bet zalgiris si sezona su sudetim ir legionieriais tikrai neprasove, ne taip kaip tada lawsonu prisipirkes :) tikiuosi ras normalu investuotoja ir renkantis legionierius bei siaip zaidejus pavyks surast daugiau tokiu kaip jaberas, dardenas ir plaza.Lauk is komandos gryba kaukena, nes buvo klaidietis amzinas stresas kai jis su kamuoliu, dabar kauke tas pats, nei jis issimeta kamuoli is uzribio laiku, nei persivaro normlaiai ir lipa i medi su savo nevykusiais metimais. Anyway sekmes Motiejui, tikekimes padetis geres :)


anksciau sudetis ir budavo nebloga bet niekada neturejom normalaus trenerio del to ir top16 batai budavo
2013-03-20
+7
Atsakyti
neaisku cia dziaugtis ar ne, dauguma dziaugiasi, bet ka tas motiejunas padare tokio reiksmingo kai vadovavo? pastoviai vos ne vos iki top 16 daklibedavom o ten vieni vartai budavo...isejus jam nezinau kas ten daugiau balso tuerejop bet zalgiris si sezona su sudetim ir legionieriais tikrai neprasove, ne taip kaip tada lawsonu prisipirkes :) tikiuosi ras normalu investuotoja ir renkantis legionierius bei siaip zaidejus pavyks surast daugiau tokiu kaip jaberas, dardenas ir plaza.

Lauk is komandos gryba kaukena, nes buvo klaidietis amzinas stresas kai jis su kamuoliu, dabar kauke tas pats, nei jis issimeta kamuoli is uzribio laiku, nei persivaro normlaiai ir lipa i medi su savo nevykusiais metimais. Anyway sekmes Motiejui, tikekimes padetis geres :)
2013-03-20
+3
Atsakyti
On the Fireforgot apie kokias tu cia romanovo babkes sneki??? jei niekas negauna atlyginimo. cia kiekvienas mes galim pasirasyt su durantais kobem kontraktus ir nemoket algu bet girtis kokia ispudinga sudetis


Šiaip jau mitas apie lizinginę sudėtį paskleistas lietuvos ryto.Jei pačiam atmintis šlubuoja,tai priminsiu ,kad iki šiol turėjom du itin stabilius sezonus su didžiuliais biudžetais.Ir šis sezonas būtų geras jei bankas nebūtų atimtas.

Bet tai jau praeitis.Norisi žiūrėti į ateitį,bet ten kol kas nieko gero nematyt.
2013-03-20
Atsakyti
sdf
o ir plaza pats anksciau sake kad noretu but zalgiri ne viena sezona taip kad stabilizavus finansine padeti padengus skolas viskas imanoma
2013-03-20
-4
Atsakyti
sdf
forgot apie kokias tu cia romanovo babkes sneki??? jei niekas negauna atlyginimo. cia kiekvienas mes galim pasirasyt su durantais kobem kontraktus ir nemoket algu bet girtis kokia ispudinga sudetis
2013-03-20
Atsakyti
Puiki zinia. Butent prie Motiejuno vadovavimo ir prasidejo totalus Zalgirio dominavimas Lietuvoje kai vainausku laikrascio valdomas klubas suprato jog jiems sansu jau nebera.
2013-03-20
-6
Atsakyti
Galėtų Romanovas pasilikt kažkiek akcijų sau su intenciją į rėmimą ateityje.Bet čia naivu,nes nevaldant klubo dėt į jį babkes.Juolab ką jis reklamuos per Žalgirį? Nebėr ką...
2013-03-20
+4
Atsakyti
smagi naujiena, pagaliau kažkas pajudėjo į priekį. labiausiai tikiuos aiškumo ir skaidrumo. ir daugiau jokių lizinginių sezonų su tokiom gėdingom pabaigom. va.
2013-03-20
-1
Atsakyti
DievinuŽalgirįforgotPasirodo daug kas patikėjo Kalėdų seniu besmegeniu ir mano,kad vos tik išėjus Romanovui prasidės stebuklų metas.Deja realybė tokia,kad be Romanovo babkių apie tokią sudėtį net per kalėdas pasvajot neišeis.O apie Plazą kas ten mačiau svaiguriuoja,tai jo ir su Romanovo babkėm neišlaikytumėm.eik paverk i kampa.


Pasirodo čia tu patikėjai,kad Guoga su Barščiu tau nupirks Plazą sekančiam sezonui. :D ar tik neteks pačiam eit nusigręžt i kampa kaip esi pratęs?
2013-03-20
-1
Atsakyti
forgotPasirodo daug kas patikėjo Kalėdų seniu besmegeniu ir mano,kad vos tik išėjus Romanovui prasidės stebuklų metas.Deja realybė tokia,kad be Romanovo babkių apie tokią sudėtį net per kalėdas pasvajot neišeis.O apie Plazą kas ten mačiau svaiguriuoja,tai jo ir su Romanovo babkėm neišlaikytumėm.


eik paverk i kampa.
2013-03-20
+1
Atsakyti
Pasirodo daug kas patikėjo Kalėdų seniu besmegeniu ir mano,kad vos tik išėjus Romanovui prasidės stebuklų metas.

Deja realybė tokia,kad be Romanovo babkių apie tokią sudėtį net per kalėdas pasvajot neišeis.

O apie Plazą kas ten mačiau svaiguriuoja,tai jo ir su Romanovo babkėm neišlaikytumėm.
2013-03-20
+3
Atsakyti
SUPER!!! Ačiū, Pauliau, kad atėjai į Žalgirį, šiai komandai sunkiu momentu! Tikiuosi, kad su šiuo žmogumi išsispręs Žalgirio problemos! Pauliau, visada tave gerbiau!

VALIO!!! :)))
2013-03-20
-1
Atsakyti
na pagaliau kažkas pajudėjo. Manau tai gali būti pradžia į pokyčius, bet suprantama geriau kai atsiras aiškumas negu kai buvo prie Romkos.
2013-03-20
-3
Atsakyti
Valio!!!
2013-03-20
+2
Atsakyti
Tikekimes pajudes reikalai i prieki, uzbaigsim normaliai sezona ir lauksim kazko geresnio kitame (prioritetu laikant issaugoti Plaza).
2013-03-20
-10
Atsakyti
atia romkos kareiviams!!!
2013-03-20
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.