Marco Gasolio reakcija išplėšus pergalę
Nuotr. AFP – Scanpix
Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Memfio „Grizzlies“ (46-21) ekipa. Ji namie po pratęsimo 90:89 (21:15, 23:23, 14:19, 25:26, 7:6) palaužė Oklahomos „Thunder“ (50-19).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3,7 sekundes „Grizzlies“ gynėjas Jerrydas Baylessas pataikė tritaškį, taip išlygindamas rezultatą ir išplėšdamas pratęsimą (83:83).

Besibaigiant pratęsimui Russellas Westbrookas išvedė „Thunder“ į priekį, tačiau paskutinis žodis priklausė Marcui Gasoliui. Šis pataisė netaiklų Zacho Randolpho metimą ir išplėšė pergalę likus žaisti 0,9 sekundes.

Westbrookas dar bandė gelbėtis metimu iš aikštės vidurio, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Tai buvo šešiolikta „Grizzlies“ pergalė per pastarąsias 19 rungtynių. „Thunder“ suklupo antrą kartą iš eilės.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 24, Jerrydas Baylessas 20, Zachas Randolphas 15 (18 atk. kam.), Marcas Gasolis 14 (15 atk. kam.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 32, Russellas Westbrookas 20 (7/25 metimų), Kevinas Martinas 17.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Philadelphia 76ers 101-72 stat »
Phoenix Suns Washington Wizards 79-88 stat »
San Antonio Spurs Golden State Warriors 104-93 stat »
New Orleans Hornets Boston Celtics 87-86 stat »
Memphis Grizzlies Oklahoma Thunder 90-89 stat »
Houston Rockets Utah Jazz 100-93 stat »
Dallas Mavericks Brooklyn Nets 96-113 stat »
New York Knicks Orlando Magic 106-94 stat »
Atlanta Hawks Milwaukee Bucks 98-90 stat »
Cleveland Cavaliers Miami Heat 95-98 stat »
Charlotte Bobcats Toronto Raptors 107-101 stat »

Atrinkti (0) Visi (4)
zjbs
RW tragiskas zaidejas, lipa i medi ir belekokius metimus meto, bet paso niekad neatiduos laisvam zaidejui, dar buna rungtyniu, kad sukrenta metimai, bet ne visada taip bus...
2013-03-21
malacius Westbrukas, geriau pats metis nesamones ir per ranka, bet kamuolio neduos Ibakai. Durantas jei neatveda komandos y pergale tai ir pize, o Grizliai zaisdami komandiskai nugalejo.