Carmelo Anthony buvo antras rezultatyviausias žaidėjas
Nuotr. AP-Scanpix
Po trejų rungtynių pertraukos į rikiuotę sugrįžęs Carmelo Anthony padėjo Niujorko „Knicks“ (40-26) ekipai 106:94 (26:15, 25:31, 32:19, 23:29) nugalėti Orlando „Magic“ (18-51).

Kelio traumą išsigydęs Anthony pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius.

„Jaučiamės geriau, kai Carmelo sugrįžo. Jis yra mūsų lyderis, todėl komandai jo reikia. Laukiame kitų vaikinų, kurie taip pat turėtų grįžti į rikiuotę. Tikimės, kad viskas bus gerai“, – sakė rezultatyviausiai žaidęs J.R. Smithas.

„Manau, kad Anthony pasirodė puikiai. Jis aikštėje praleido tik 32 minutes, pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir mes laimėjome. Manau, kad jam tai buvo geros rungtynės“, – tvirtino „Knicks“ vyriausiasis treneris Mike‘as Woodsonas.

„Mūsų tikslas yra tapti Atlanto diviziono nugalėtojais. Jį nusistatėme dar prieš sezoną vykusioje treniruočių stovykloje. Esame ten, kur ir turime būti šiuo metu“, – pažymėjo Anthony.

„Knicks“: J.R. Smithas 22, Carmelo Anthony 21, Steve‘as Novakas ir Kenyonas Martinas po 11.

„Magic“: Andrew Nicholsonas ir Tobiasas Harrisas po 14, Beno Udrihas 13 (8 atk. kam.), Kyle‘as O‘Quinnas 12 (14 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (5)
LeBron 6
Anthony pagal save solidzias rungtynes suzaide
2013-03-21
McBay
Melo gal ir neatlieka daug rezultatyvių perdavimų, bet jis gana taikliai pataiko ir daugumą atakų Knicks naudoja jam užbaigti. Bet paziurekim juk ne tik Melo rinko taškus. Smithas surinko daugiau už jį, taip pat Novakas su Martinu. Tad nėra čia ko peikti. Jis tiesiog atlieka savo darbą. Lengvajam kraštui nebūtina rinkti daug rezultatyvių perdavimų.