Šešioliktą pergalę 29-ose Vokietijos krepšinio bundeslygos rungtynėse iškovojo  Andriaus Giedraičio Liudvigsburgo EnBW klubas, išvykoje 91:78 įveikęs absoliučią turnyro autsaiderę - Švvelmo "Union Baskets" komandą, kuriai atstovauja du lietuvaičiai.

A.Giedraitis per 29 minutes pelnė 19 taškų (baudos 6/6, dvitaškiai 2/4, tritaškiai 3/5), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tiek pat taškų nugalėtojams pelnė ir Lamaynas Wilsonas.

Rezultatyviausias Švelmo ekipoje, patyrusioje 25 pralaimėjimą, buvo Mantas Ignatavičius. Jis per 34 minutes surinko 24 taškus (baudos 10/12, dvitaškiai 7/10, tritaškiai 0/3), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vilius Gabšys per 32 minutes pridėjo 11 taškų (baudos 1/3, dvitaškiai 2/5, tritaškiai 2/6) ir 4 atkovotus kamuolius.

Martyno Mažeikos Berlyno "Alba" svečiuose 83:90 pralaimėjo "Artland Dragons" ir patyrė aštuntą nesėkmę. Nepaisant pralaimėjimo, Berlyno klubas išsaugojo pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 10 taškų (baudos 6/9, dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/2), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Septintąją pergalę iškovojo Singaro Tribės Viurcburgo TSK, namie įveikęs Braunšveigo "BS-Energy" krepšininkus 78:76. Po šios pergalės TSK liko priešpaskutinis, lenkdamas tik Viurcburgo komandą.

Lietuvis per 36 minutes surinko 9 taškus (baudos 3/3, dvitaškiai 3/6) bei atkovojo 10 kamuolių.