Tritaškiais varžovus žudęs Simas Jasaitis pripažintas naudingiausiu šios savaitės Europos taurės turnyro krepšininku
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipos puolėjas Simas Jasaitis buvo pripažintas naudingiausiu Europos taurės turnyro pirmųjų pusfinalio rungtynių krepšininku.

Net 7 tritaškius mače su Valensijos „Basket“ ekipa pataikęs snaiperis iš Lietuvos pagerino Europos taurės pusfinalių etapo rekordą, o jo komanda 97:87 įveikė ispanus ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo dviženklę persvarą.

Jasaitis iš viso surinko 33 naudingumo balus ir naudingiausio savaitės žaidėjo titulą iškovojo antrą savaitę paeiliui.

Rungtynėse su „Basket“ klubu Jasaitis per 38 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvitaškių, 7/10 tritaškių), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė ir nė karto nesuklydo.

Dar įspūdingiau rungtyniavo net 47 naudingumo balus surinkęs Kijevo „Buvivelnyk“ ekipos amerikietis Malcolmas Delaney, tačiau jo ekipa 83:93 nusileido Bilbao „UXUE Basket“ komandai ir jis į naudingiausiojo titulą pretenduoti negalėjo.

Delaney nugalėtojams per 38 minutes pelnė 38 taškus (3/4 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 14/16 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 10 pražangų, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė.

Atsigauna Jasaitis. Tegul tik dabar tokia forma įgyja ir išlaiko iki rinktinės, tada bus puiku. Dar Jasaitis laisvai gali tapti ir mėnesio naudingiausiu žaidėju.