„Nuggets“ ekipos gynėjo Corey Brewerio ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo ir Denverio klubas iškovojo keturioliktąją pergalę NBA
Nuotr. AP-Scanpix
Įspūdinga Denverio „Nuggets“ (48-22) komandos pergalių serija galėjo ir nutrūkti, tačiau Corey Breweris pasistengė, kad taip neatsitiktų. Jo vedamas Denverio klubas per 2 minutes panaikino 8 taškų deficitą ir namie 101:100 (17:22, 34:22, 24:27, 26:29) palaužė Filadelfijos „76ers“ (26-42) krepšininkus.

Breweris ne tik sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir pelnė 29 taškus, bet pataikė svarbiausius pergalę atnešusius metimus. Tai buvo jau 14-oji Denverio klubo pergalė paeiliui. Paskutinį kartą „Nuggets“ suklupo prieš mėnesį – vasario 23 d., kai išvykoje 113:119 nusileido Vašingtono „Wizards“ klubui.

Praėjusią naktį iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. ir 7 sek. „76ers“ pirmavo 98:90, o likus žaisti 10 sekundžių svečiai vis dar turėjo 5 taškų pranašumą (100:95).

Tačiau tuomet tritaškį smeigė Breweris, o greitai prasižengę šeimininkai pasiuntė Evaną Turnerį mesti baudų. Šis prametė abi, o po minutės pertraukėlės ataką rengę „Nuggets“ krepšininkai sulaukė Filadelfijos klubo dovanos.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 2,1 sekundės „76ers“ ekipos puolėjas Damienas Wilkinsas prasižengė prieš tritaškį metusį Brewerį. Šio ranka nesudrebėjo ir trys taiklios baudos atnešė Denverio klubui pergalę. Mačą dar bandė gelbėti Wilkinsas, tačiau jo metimą blokavo Anthony Randolphas.

„Pirmasis baudos metimas, nesumeluosiu jums, man kainavo tikrai daug nervų. Mintyse kartojau sau, kad privalau pataikyti pirmąją baudą. Tuomet likusias dvi įmečiau jau lengviau“, – po rungtynių jaudinantį epizodą prisiminė Breweris.

Jis sėkmingai pakeitė traumas besigydančius komandos lyderius Ty Lawsoną ir Wilsoną Chandlerį bei nepabijojo imtis iniciatyvos ketvirtajame kėlinyje.

Solidžiai rungtyniavęs gynėjas padėjo Denverio komandai iškovoti 16-ąją pergalę namie paeiliui. Tai ilgiausia „Nuggets“ laimėjimų serija namie nuo 1976-ųjų, kai komanda debiutavo NBA.

Paskutinį kartą šį sezoną Denverio krepšininkai savo aikštėje suklupo sausio 19 d., kai 108:112 nusileido „Wizards“ ekipai.

„Nuggets“: Corey Breweris 29, Andre Milleris 21 (8 rez. perd.), Andre Iguodala 13, Danilo Gallinari 12.

„76ers“: Damienas Wilkinsas 24, Jrue Holiday 18 (15 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 18, Spenceris Hawesas 17 (12 atk. kam.), Evanas Turneris 12.