Chrisas Paulas buvo svarbiausias „Clippers“ ekipos pergalės garantas
Nuotr. AP-Scanpix
Los Andželo „Clippers“ (48-22) ekipos lyderis Chrisas Paulas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 17 iš 29 savo taškų, o jo vedamas klubas namie 101:95 (25:24, 22:25, 23:26, 31:20) parklupdė Bruklino „Nets“ (40-29) krepšininkus.

Baigiantis pirmajam ketvirčiui po susidūrimo su varžovu Paulas susimušė kelį ir paliko aikštę. Atšaldęs kelį ledu įžaidėjas grįžo į aikštę ir ketvirtajame kėlinyje surengė savo šou.

Net 7 taškus Paulas surinko per paskutines 22 susitikimo sekundes, o pergalę iškovojusi „Clippers“ ekipa išsaugojo ketvirtąją vietą NBA Vakarų konferencijos turnyro lentelėje. Los Andželo klubas jau anksčiau buvo užsitikrinęs kelialapį į NBA atkrintamąsias varžybas.

„Tiesiog stengiausi žaisti agresyviai. Mums pasisekė, kad svarbiausiu metu įgijome pranašumą, o varžovams bandant gelbėtis pražangomis aš pataikiau baudas“, – po rungtynių tvirtino Paulas.

Prieš lemiamą ketvirtį Los Andželo klubas atsiliko 70:75, tačiau Paulo pastangomis greitai persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę.

„Clippers“ ekipa šiame mače vertėsi be kirkšnies raumenį pasitempusio starto penketo žaidėjo Chauncey Billupso, tačiau jį puikiai pakeitė Willie Greenas. Jis pelnė 15 taškų ir sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes.

„Pralaimėti tokias rungtynes – labai sunku. Net tris su puse kėlinio žaidėme išties gerai, tačiau pabaigoje mums kažko pritrūko“, – po mačo apgailestavo „Nets“ aukštaūgis Brookas Lopezas.

„Clippers“: Chrisas Paulas 29 (11 rez. perd.), Willie Greenas 15, DeAndre Jordanas 13, Jamalas Crawfordas 13, Blake'as Griffinas 11 (7 atk. kam.).

„Nets“: Deronas Williamsas 18 (9 rez. perd.), Brookas Lopezas 18, Geraldas Wallace'as 15, C.J.Watsonas 10.