Manto Kalniečio tritaškiai paskutinę rungtynių minutę skriejo pro šalį, o „Lokomotiv“ krepšininkai nusileido Rygos VEF ekipai
Nuotr. Lokomotiv-Kuban
Dramatiška pergale VTB Vieningosios lygos reguliarųjį sezoną baigė Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF ekipa. Latvijos čempionai išvykoje po permainingos kovos 98:95 (22:22, 17:19, 27:19, 32:35) parklupdė Krasnodaro „Lokomotiv“ komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 50 sekundžių Jamesas Baronas tritaškiu išvedė aikštės šeimininkus į priekį (90:89). Tačiau per likusį laiką Mantas Kalnietis prametė du tritaškius, kartą iš toli krepšį netaikliai atakavo Nickas Calathesas, o varžovų klaidomis pasinaudoję latviai pelnė 6 taškus be atsako ir iškovojo pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Antanas Kavaliauskas nugalėtojams per 18 minučių pelnė 14 taškų (6/7 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Donatas Zavackas VEF komandai per 27 minutes įmetė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/7 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Kalnietis pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Jamesas Baronas 20, Nickas Calathesas 18 (9 rez. perd.), Mantas Kalnietis 15, Richardas Hendrixas 12 (10 atk. kam.).

VEF: Kasparas Bėržinis 20 (13 atk. kam.), Kristapas Janičenokas 18, Antanas Kavaliauskas 14, Willas Danielsas 14, E.J.Rowlandas 12 (10 atk. kam.).