Dar vienas draugiškas rungtynes Anykščiuose sekmadienį (09.10) žaidė Panevėžio krepšininkai. Jie be didesnio vargo 89:67 (19:14, 20:16, 30:15, 20:22) nugalėjo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančią Anykščių „Puntuko“ ekipą.

Persvarą panevėžiečiai sėkmingai krovėsi visus tris pirmuosius kėlinius. Paskutiniame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo, tačiau pranašumas neištirpo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs Gintautas Vileita. Po 18 taškų prie pergalės pridėjo ekipos senbuviai Tomas Gaidamavičius ir Giedrius Jankauskas, 13 – Marius Pociukonis, 10 – Vaidas Trepočka.

„Kol žaidžiame su žemesnės lygos komandomis sunku spręsti apie mūsų žaidimą, todėl dar reikia truputį palaukti, jei norime save vertinti“, - sakė „Panevėžio“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka.

Kitas draugiškas rungtynes panevėžiečiai žais antradienį (09.12) „Aukštaitijos“ sporto komplekso didžiojoje salėje 18 val. su Rimanto Endrijaičio vadovaujamu Sumų „Sumychimprom“ klubu.