„Trail Blazers“ gynėjo Damiano Lillardo ir „Thunder“ vijurko Russello Westbrooko dvikovą nežymia persvara laimėjo NBA vicečempionas
Nuotr. Reuters-Scanpix
Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidusi Oklahomos „Thunder“ (52-19) ekipa namie 103:83 (24:19, 21:28, 30:21, 28:15) nugalėjo Portlendo „Trail Blazers“ (33-37) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Įpusėjus rungtynėms „Thunder“ atsiliko 45:47, tačiau itin galingai sužaidė antrąją rungtynių dalį, per ją praleido vos 36 taškus ir šventė pergalę.

Vakarų konferencijoje antrąją vietą užimantis Oklahomos klubas laimėjo vos penktą kartą šį sezoną, kai po dviejų kėlinių turėjo vytis varžovus.

„Tai puiki komandinė pergalė, kiekvienas krepšininkas atliko savo darbą ir pelnė pergalei reikalingus taškus. Mūsų gynyba pradėjo veikti antroje rungtynių dalyje, tačiau mes niekam lengvai nenusileidžiame“, – po rungtynių tvirtino „Thunder“ vyriausiasis treneris Scottas Brooksas

Per pirmuosius du kėlinius krepšį 51,4 proc. taiklumu atakavę „Trail Blazers“ krepšininkai po pertraukos nesugebėjo išgliaudyti „Thunder“ gynybos schemų ir pataikė vos 31 proc. metimų.

„Mes gerai kovojome su viena geriausių Vakarų konferencijos komandų, tačiau mačas Oklahomoje mums buvo penktasis per pastarąsias septynias dienas ir tiesiog neišlaikėme iki rungtynių pabaigos. Manau, kad galutinis susitikimo rezultatas neatspindi įvykių aikštėje“, – tvirtino „Trail Blazers“ strategas Terry Stottsas.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes rezultatas dar buvo lygus (65:65), tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 12:3 ir atitrūko (77:68).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Portlendo ekipa buvo priartėjusi iki 5 taškų (81:86), tačiau mačą galingu spurtu 17:2 baigė „Thunder“.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (9 rez. perd.), Serge'as Ibaka 16 (5 blk.), Kevinas Martinas 11, Nickas Collisonas 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 19, Nicolas Batumas 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), J.J.Hicksonas 12 (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 10 (12 atk. kam.), Ericas Maynoras 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi praėjusios nakties rungtynių rezultatai:

Milwaukee Bucks  Atlanta Hawks 99-104   stat »
 Miami Heat  Charlotte Bobcats 109-77   stat »
 Houston Rockets  San Antonio Spurs 96-95   stat »
 Minnesota Timberwolves  Chicago Bulls 97-104   stat »
 Oklahoma Thunder  Portland Trail Blazers 103-83   stat »
 Dallas Mavericks  Utah Jazz 113-108   stat »
 Phoenix Suns  Brooklyn Nets 100-102   stat »
 Sacramento Kings  Philadelphia 76ers 103-117   stat »

Atrinkti (1) Visi (3)
KD per savo pirmus šešis sezonus JAU pelnė daugiau taškų nei Shaq, Bird, C.Anthony, Olajuwon, A.I. TD, P.Pierce, P.Ewing ir ateinančiose rungtynėse pelnęs 11 pts taps tik 14tas, per visą NBA istoriją, per pirmus 6 sezonus surinkęs 12tūkst. o jei surinks daugiau nei 31, tai per minėtą laikotarpį bus surinkęs daugiau nei J.West'as