Johnas Wallas pasiekė trečią geriausią rezultatą NBA šį sezoną
Nuotr. AP-Scanpix
Geriausias karjeros NBA rungtynes sužaidęs Johnas Wallas vedė Vašingtono „Wizards“ į pergalę.

Gynėjas pelnė 47 taškus, iš kurių 17– per lemiamą kėlinį, o „Wizards“ (26-44) namie 107:94 (26:24, 29:31, 21:19, 31:20) buvo stipresni už Memfio „Grizzlies“ (47-23).

„Pataikiau porą pirmų metimų ir pajaučiau ritmą, – po dvikovos sakė Wallas. – Pelnęs 10 taškų per pirmą kėlinį supratau, kad man krenta.“

Toks taškų skaičius yra trečias geriausias rezultatas NBA šį sezoną. Be to, Wallas atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Tai neįtikėtinas pasirodymas, – pripažino „Wizards“ treneris Randy Wittmanas. – Pasitikėjome juo, o jis atvedė mus į pergalę. Jaučiau, kad kontroliuojame rungtynes.“

Po to, kai Wallas grįžo į rikiuotę po kojos traumos, „Wizards“ laimėjo 21 dvikovą ir pralaimėjo 16. Iki tol Vašingtono klubas buvo pasiekęs 5 pergales ir pralaimėjęs 28.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Wizards“ spurtavo 15:7 ir atitrūko dviženkliu pranašumu – 91:81. Svečiai per likusias šešias minutes panaikinti deficito nepajėgė.

Nepaisant pralaimėjimo Memfio klubas užsitikrino kelialapį į NBA atkrintamąsias varžybas.

„Wizards“: Johnas Wallas 47 (13/22 metimų, 19/24 baudų, 8 rez. perd.), Emeka Okaforas 21 (9 atk. kam.), Chrisas Singletonas 10.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 23, Quincy Pondexteris 14 (4/5 tritaškių), Jerrydas Baylessas 14 (7 rez. perd.), Zachas Randolphas 10.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (9)
MiamiBig3Wallas nuo sezono starto būt žaides, tai Wizards dabar 8-9 vietoj sėdėtų.

Yup, be Wall'o, Wizard nulis, grįžo lyderis, grįžo ir pergalės, Washington'as turi pakankamai gerą komandą, priekis itin stiprus Emeka ir Nene, back-court'o tandemas irgi geras John'as ir Bradley, kitąmet laisvai galima matyt Wizards atkrintamosiose, gal dar FA rinkoje bus galima nučiupt gerą žaidėją ar šaukimą išmainyt, galinga komanda bus.
2013-03-26
-6
Wallas nuo sezono starto būt žaides, tai Wizards dabar 8-9 vietoj sėdėtų.
2013-03-26
-2
keista naktis,tiek denver,tiek grizzlies gavo nuo komandu,kurios net nepretenduoja i playoffus.
2013-03-26
-2
To VasiaTu visiskas debilas esi, totalus. Lygini jauna future all stara ir ta makarona kuris tokiu rungtyniu net lkl nesuzaistu--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Gal ir sužaistų, jeigu galėtų 50 kartų išmesti kamuolį :D

O dėl Wall, tai pagaliau atėjo tas ilgai lauktas "All star" pasirodymas iš jo pusės (:
2013-03-26
-1
To Vasia
Tu visiskas debilas esi, totalus. Lygini jauna future all stara ir ta makarona kuris tokiu rungtyniu net lkl nesuzaistu