Pasiruošimą rugsėjo 22-ąją prasidedančiam sezonui tęsianti Panevėžio „Panevėžio“ komanda vakar (09.12) savo aikštėje draugiškame mače 83:63 (23:9, 16:19, 17:13, 27:22) nugalėjo Rimanto Endrijaičio treniruojamą Sumų „Sumychimprom“ ekipą.

Panevėžiečiai puikiai sužaidė susitikimo pradžią ir tai leido jiems jau po pirmojo kėlinio įgyti solidžią persvarą. Antrasis ketvirtis šeimininkams susiklostė nesėkmingai, bet po didžiosios pertraukos viskas grįžo į savo vėžias. Abi komandos žaidė gana chaotiškai – „Panevėžys“ suklydo 19 kartų, o ukrainiečiai – 17.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Giedrius Jankauskas, kurio sąskaitoje 16 taškų. 13 įmetė Šarūnas Vėlius, po 12 – Marius Pociukonis ir Paulius Počiuipa, po 9 – Tomas Gaidamavičius ir Paulius Staškūnas, 7 – Ridas Globys.

Sumų ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Rostyslavas Kryvychas – 17 taškų. Mantas Inganavičius Ukrainos klubui pelnė 7 taškus.

Kitas draugiškas rungtynes Panevėžio komanda taip pat savo aikštėje žais penktadienį (09.15) 18 val. su Rygos „Barons/LU“ (Latvija) krepšininkais.