Marijampolėje įvyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) bendrojo lavinimo mokyklų čempionato finalo ketvertas. Antrus metus iš eilės stipriausią šalies mokyklą turi marijampoliečiai. Tiesa, šiemet triumfavo ne Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, o Sūduvos gimnazija.

Sūduvos gimnazijos krepšininkai finale po atkaklios kovos ir tik paskutinėmis mačo sekundėmis 73:70 palaužė Vilniaus Karoliniškių gimnazijos krepšininkus, kurie finale žaidė antrus metus iš eilės, tačiau antrą sykį turėjo tenkintis antra pozicija.

Bronzos medaliais pasipuošė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Rasos gimnazijos rinktinė. Kauniečiai mažajame finale ganėtinai lengvai 95:77 nugalėjo Švenčionėlių Mindaugo gimnaziją.

Pusfinaliuose Marijampolės krepšininkai 105:91 nugalėjo kauniečius, o Karoliniškių gimnazijos atstovai 79:61 įveikė Švenčionėlių krepšininkus.

Geriausiu finalo ketverto krepšininku pripažintas nugalėtojų komandoje rungtyniavęs Ignas Labutis.

Į simbolinį finalo ketverto geriausiųjų penketuką pateko Ričardas Verbickas (Kauno VDU Rasos gimnazija), Tadas Kuodis (Švenčionėlių Mindaugo gimnazija), Tomašas Romanovskis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija), Norbertas Giga (Vilniaus Karoliniškių gimnazija) ir Domantas Senda (Marijampolės Sūduvos gimnazija).

Merginų „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ bendrojo lavinimo mokyklų čempionato finalai įvyks balandžio 3-4 dienomis. Pusfinaliuose susikaus Plungės Saulės gimnazija ir Kauno Nemuno gimnazija bei Vilniaus Žirmūnų gimnazija ir Panevėžio 5-oji gimnazija. Prieš metus vykusiame finale čempionėmis tapo Kauno krepšininkės.